ГоловнеПерерва

Кілька цікавих ідей, як провести День учителя із користю    

День учителя – один із багатьох днів, коли освітяни отримують привітання. Чому ж так багато уваги від суспільства саме в цей день? Чому людям навколо так важливо знати, як учителі святкують, що їм подарували і т. ін.? «Мабуть, тому що це одна з важливих професій», – скажете ви і не помилитесь.

Проте вчителів часто сприймають як ідеалістичні образи, а не як звичайних людей зі своїми прагненнями, емоціями, радощами та смутками. Можливо, саме тому святкування Дня вчителя набуло певної стандартизації: концерт, вручення грамот за «багаторічні досягнення та неоціненний внесок», вірші та пісні про важливість і вдячність, квіти, цукерки… Напевне, для цього теж має бути місце, але хочеться чогось свіжого, нового й цікавого.

Як можна цікаво та з користю провести цей день? Складне питання, але й легке водночас. Чому б не запланувати собі на цей час цікаву екскурсію та не поїхати туди всім колективом? Сьогодні є чималий вибір денних або кількаденних екскурсій до різних куточків України! Це й цікаво, і корисно, і принесе у ваш колектив новий досвід.

Не хочете на екскурсію? Тоді можна відвідати театр, піти разом у кіно чи на виставку. А потім – поділитися враженнями з колегами. Це знов-таки дасть можливість подивитися на своїх колег по-іншому та краще пізнати одне одного.

Якщо ж ви з тих, кому ближче тиша та спокій, то час у затишному кафе за чашкою кави або чаю з улюбленою книгою (можна і про вчителів) – також чудовий варіант для святкування. А ще – можна і треба робити собі подарунки. Нехай це буде щось особливе саме для вас: довгоочікувана річ або атракція, яка подарує незабутні емоції.

Насправді, будь-який варіант святкування й подарунку чудовий, якщо ви отримуєте від нього задоволення.

Зі святом вас, дорогі наші учасники та учасниці! Залишайтеся здоровими, натхненими, зберігайте спокій та внутрішню гармонію!

Матеріал розроблено IREX в рамках проєкту «Вивчай та розрізняй: інфо-медійна грамотність»

Читайте також: