16 коментарі

 1. Розкажіть покроково, як відсилати вам конспекти, щоб вони друкувалися.

 2. Чи можна подавати розробки нестандартних форм проведення засідань творчопрацюючих вчителів, школи вищої педагогічної майстерності. Є напрацювання .
  Андрію і Наталії оптимізму, наснаги, творчого неспокою , міцного здоров’я та великої вдячності за непросту та кропітку працю!!!

 3. Оксана

  Доброго дня, Андрію та Наталіє!Висловлюю щире захопленням Вашим ентузіазмом та ініціативністю, бажанням якщо не змінити підходи у навчанні, то хоча б активно сприяти просуванню новітніх сучасних поглядів у процес освіти. Щоденне оновлення сайту інформаційними блоками, роз’яснення актуальних проблем, поради, обговорення – це те, що дозволяє українським освітянам бути на вістрі життя. Висловлюю подякую за можливість без зайвих “формальностей” та оперативно ділитися досвідом власних наробок. Сподіваюся на подальшу плідну співпрацю. Активний Ваш поціновувач та колега,учитель української мови та літератури, адміністратор гімназії “Ерудит”(м.Київ) Охріменко О.М.

 4. Дуже приємно, що Ви, шановні Андрій та Ірина, оцінили мої наробки та опублікували їх.
  На засіданні районного МО я розповіла своїм колегам про Вашу роботу. Ми разом дійшли висновку, що друкуватися тепер не важко, бо є Ви. Дякуємо Вам за це, і бажаємо наснаги та творчих успіхів!

 5. Добрий вечір, вибачте, але я хочу запитати, я написала на сайт календарне планування з фізичної культури, не було опубліковано, вибачте ще раз не могли написати які є помилки, я бі їх врахувала Дякую за відповідь

 6. Володимир

  Шановні колеги, ви робите фантастичну роботу!!! Дякую.

 7. Вікторія

  Андрій та Наталія! Дякую за вашу роботу!

 8. Вибачте, Андрію!

 9. Зі святами і вас, Володимире і Наталіє! Щоб надрукувати свій матеріал, зареєструватися потрібно чи ні?

 10. Володимир

  Вітаю з новорічними святами!

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*