Правила користування сайтом «Шкільне життя»

Усі виключні майнові і немайнові авторські права на інформацію, що розміщується на сайті «Шкільне життя», належать інтернет-виданню «Шкільне життя» та авторам публікацій, якщо в тексті не вказується інше джерело. Під інформацією розуміються всі матеріали, що розміщуються на сайті, – статті, новини, блоги, інтерв’ю, розробки уроків, виховних заходів, фото- та відеоматеріали тощо.

Дозволяється безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті, за умови, що безпосередньо в тексті матеріалу, який розміщується на сторонньому сайті, наявний текст та посилання (www.schoollife.org.ua) на «Шкільне життя», які визначають «Шкільне життя» як джерело інформації. Для друкованих видань – текст та адреса сайту (www.schoollife.org.ua). Для радіо, телебачення – усне посилання на сайт.

Під використанням інформації розуміється будь-яке відтворення, републікація, поширення, переробка, переклад, включення його частин до інших творів та інші способи, передбачені Законом України «Про авторське право та суміжні права».

Забороняється будь-яке комерційне використання інформації, відтворення текстів чи їх фрагментів з метою комерційної реалізації права доступу до цієї інформації.

Відповідальність за рекламні оголошення несе компанія рекламодавець.

Дата останнього редагування 14.09.2014

5 коментарі

  1. Мирослава

    Підкажіть , будь ласка, посилання за яким можна скачати презентації з щорічної ї веб-конференції Національної академії педагогічних наук України

  2. Доброго дня! Чи можу я розмістити на Вашому сайті свій матеріал, якщо я працюю вихователем у медичному закладі і моя розробка враховує специфіку закладу?

  3. Олександр

    Доброго дня! Я не можу зрозуміти, як розміщувати у Вас матеріал, хоча не перший рік працюю в Інтернеті. Будь ласка, надішліть розяснення покроково. Можливо, файлом до листа на якусь електронну адресу , чи шляхом реєстрації якось?

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*