AnswerGarden – онлайн-інструмент для створення хмаринки слів
Якщо ви вже опанували роботу з сервісом Mentimer і хочете розширити свій арсенал онлайн-інструментів, пропонуємо вам ознайомитися з таким зручним ресурсом як «AnswerGarden». Це онлайн-інструмент, що призначений для створення «хмарки слів» із відповідей на поставлене аудиторії питання. Розгляньмо його переваги.
- У порівнянні з Mentimer, АnswerGarden не потребує створення облікового запису. Щоб почати роботу в ньому, потрібно просто перейти на головну сторінку і натиснути кнопку «Create AnswerGarden» («Створити AnswerGarden»).
- Безперечною перевагою є те, що Answergarden надає можливість будувати спільну хмаринку слів у реальному часі, на відміну від таких ресурсів, як Word It Out, Word Art, Word Cloud Generation, що дозволяють створювати тільки авторські проєкти для навчальних цілей із «хмарами слів».
- Учитель формулює чітке завдання для учнів, а учні, долучившись за посиланням, надісланим педагогом, залишають свої відповіді. Кількість відповідей учнів необмежена, хіба що, визначена умовами завдання вчителя. Крім того, вчитель має можливість виставляти термін надання відповіді (наприклад, упродовж години), кількість символів (довжина відповіді у 20 чи 40 символів), режими надання відповідей (наприклад, «Brainstorm») тощо
- Ще однією відмінністю від Mentimer є те, що вчитель і учні одразу можуть бачити, як відповіді з’являються у віртуальній хмарі з надісланих слів і яка з відповідей найчастіше трапляється. Кількість однакових відповідей відображається при наведенні на збільшене слово. Важливо: вчителю необхідно систематично оновлювати свою сторінку, щоб на екрані з’являлися нові відповіді.
- Цікава особливість АnswerGarden – якщо на екрані уже є відповідь, яку ви хотіли написати, то можна її додати просто натиснувши на слово в хмаринці. Тоді це слово збільшиться у розмірах.
Хмари слів на уроках можна використовувати для реалізації різних освітніх цілей: для анонімного опитування, збору коментарів учнів, проведення мозкового штурму або рефлексії, де учні закінчують речення зі словосполучень на хмарі слів: «Hа занятті я дізнався/лася», «Я зрозумів/-ла», «Навчився/-лася», «Найкраще на занятті мені вдалося», «Я не зрозумів/-ла», «У мене виникли труднощі» тощо.
АnswerGarden може стати гарним помічником як при дистанційному навчанні, так і навчанні офлайн. Крім того, доступ до інструменту зручний як з комп’ютеру, так і з мобільного телефону.
Читайте також:
- Онлайн-навчання: Як застосовувати TikTok у школі?
- Ювілей Лесі Українки: ідеї для уроків
- Інформаційна бульбашка: як в еру відкритості не потрапити в пастку «правильних» новин
- Медіаграмотність: Що почитати?
- Цифровий етикет у віршах класиків
- Контекстна реклама і ремаркетинг
- Як створити логотип класу?
- Навчальні відео – використання онлайн-інструментів на уроках
- Креативна святкова листівка власноруч