ГоловнеОсвіта і IT

Навчальні відео – використання онлайн-інструментів на уроках

Переглянувши кожне навчальне відео, у вас буде можливість закріпити свої знання, виконавши тест. За успішне проходження тесту (не менше 60% правильних відповідей) ви отримаєте сертифікат від IREX (включатиме час на перегляд відео та виконання завдання).

Декілька важливих моментів щодо сертифікатів:

📍Тест можна виконувати лише один раз. Зараховано буде результат лише першої спроби, тому будь ласка, уважно читайте запитання та давайте відповіді на них.

📍За результатами тестування ми будемо формувати сертифікати та відправляти їх на ваші електронні скриньки (орієнтовно в грудні).

📍На жаль, не можемо гарантувати, що вам зарахують це навчання як підвищення кваліфікації відповідно до Порядку підвищення кваліфікації педагогічних і науково-педагогічних працівників, адже це питання залежить від педагогічної ради та адміністрації вашої школи, і від скоординованості планів підвищення кваліфікації з обласним ІППО. Наші сертифікати не містять порядкового номера.

✅ Google Forms: як створити та де використовувати?

У відео розповідаємо про Google-форми – простий та зручний спосіб збору інформації та перевірки знань учнів за допомогою тестів, квізів.

  • Фінальний тест до відео доступний за лінком.

✅ Google Classroom: інструкція з використання

Із відео ви дізнаєтесь про принципи роботи Google Class – зручного інструменту для спілкування вчителя та учня, в якому можна створювати електронний журнал та електронний щоденник, проводити відеоконференції, особливо під час дистанційоного навчання.

  • Фінальний тест до відео доступний за лінком.

✅ Робота з Google Drive у контексті шкільної освіти

Google-диск дозволяє не лише зберігати навчальні матеріали на хмарному сервісі, але і дає можливість доступу до них  з учням. В відео-інструкції розповідаємо про принцип роботи та ділимось лайфхаками щодо того, як краще зберігати інормацію, щоб не перевищити ліміт безкоштовного використання цього хмарного сервісу.

  • Фінальний тест до відео доступний за лінком.

✅ Робота з візуальним контентом: Canva, Crello

Відео присвячене роботі з сервісами Crello та Canva, які допоможуть у створенні якісних презентацій, ілюстрацій чи афіш. Досить прості інструменти, з якими ви відчуєте себе дизайнером.

  • Фінальний тест до відео доступний за лінком.

✅ Використання проєктора

Як підключити проєктор, що робити у випадку виникнення неполадок, а також як якісно налаштувати зображення – про це говоримо у відео. На перший погляд, проста тема, яка тим не менш, має багато важливих нюансів, які ми зібрали для вас.

  • Фінальний тест до відео доступний за лінком.

✅ Нові технології для освіти та самореалізації учнів та вчителів: блоги, подкасти, комікси

У цьому відео розглянемо онлайн-інструменти, які використовуються для створення влогів, подкастів і коміксів. Розповідаємо про те, які існують веб-квести і як їх можна застосовувати у своїй роботі.

  • Фінальний тест до відео доступний за лінком.

✅ Kahoot: інструмент взаємодії, підсумків та залучення

Безоплатний онлайн-сервіс Kahoot! дає змогу створювати інтерактивні навчальні ігри. У відео розповідаємо про те, як зареєструватись на платформі та як створювати цікаві вікторини, обговорення, опитування.

  • Фінальний тест до відео доступний за лінком.

✅ Вміння працювати з електронною поштою та електронний етикет

Відео присвячене основним принципам електронного етикету. Зібрали для вас огляд порад щодо того, як використовувати електронну пошту із максимальною користю для себе та бути приємним співрозмовником.

  • Фінальний тест до відео доступний за лінком.

Сподіваємось, що кожен (-на) з вас зможе знайти в цих відео багато цікавої та корисної інформації. Будемо раді вашому зворотному зв’язку та працюємо далі над створенням контенту, який стане вам у пригоді під час викладання матеріалів проєкту.

Матеріал розроблено IREX в рамках проєкту «Вивчай та розрізняй: інфо-медійна грамотність»

Читайте також:

Back to top button