ГоловнеОсвіта і IT

Навчальні відео – використання онлайн-інструментів на уроках

✅ Google Forms: як створити та де використовувати?

У відео розповідаємо про Google-форми – простий та зручний спосіб збору інформації та перевірки знань учнів за допомогою тестів, квізів.

✅ Google Classroom: інструкція з використання

Із відео ви дізнаєтесь про принципи роботи Google Class – зручного інструменту для спілкування вчителя та учня, в якому можна створювати електронний журнал та електронний щоденник, проводити відеоконференції, особливо під час дистанційоного навчання.

✅ Робота з Google Drive у контексті шкільної освіти

Google-диск дозволяє не лише зберігати навчальні матеріали на хмарному сервісі, але і дає можливість доступу до них  з учням. В відео-інструкції розповідаємо про принцип роботи та ділимось лайфхаками щодо того, як краще зберігати інормацію, щоб не перевищити ліміт безкоштовного використання цього хмарного сервісу.

✅ Робота з візуальним контентом: Canva, Crello

Відео присвячене роботі з сервісами Crello та Canva, які допоможуть у створенні якісних презентацій, ілюстрацій чи афіш. Досить прості інструменти, з якими ви відчуєте себе дизайнером.

✅ Використання проєктора

Як підключити проєктор, що робити у випадку виникнення неполадок, а також як якісно налаштувати зображення – про це говоримо у відео. На перший погляд, проста тема, яка тим не менш, має багато важливих нюансів, які ми зібрали для вас.

✅ Нові технології для освіти та самореалізації учнів та вчителів: блоги, подкасти, комікси

У цьому відео розглянемо онлайн-інструменти, які використовуються для створення влогів, подкастів і коміксів. Розповідаємо про те, які існують веб-квести і як їх можна застосовувати у своїй роботі.

✅ Kahoot: інструмент взаємодії, підсумків та залучення

Безоплатний онлайн-сервіс Kahoot! дає змогу створювати інтерактивні навчальні ігри. У відео розповідаємо про те, як зареєструватись на платформі та як створювати цікаві вікторини, обговорення, опитування.

✅ Вміння працювати з електронною поштою та електронний етикет

Відео присвячене основним принципам електронного етикету. Зібрали для вас огляд порад щодо того, як використовувати електронну пошту із максимальною користю для себе та бути приємним співрозмовником.

Сподіваємось, що кожен (-на) з вас зможе знайти в цих відео багато цікавої та корисної інформації. Будемо раді вашому зворотному зв’язку та працюємо далі над створенням контенту, який стане вам у пригоді під час викладання матеріалів проєкту.

Матеріал розроблено IREX в рамках проєкту «Вивчай та розрізняй: інфо-медійна грамотність»

Читайте також:

Back to top button