ГоловнеПерерва

Як створити логотип класу?

Логотип — це можливість класу виділитися на тлі інших, продемонструвати свої переваги та історію. Він може стати прекрасною основою у формуванні іміджу серед інших шкіл та в інтернет-просторі.

Створення по-справжньому гарного логотипу тримається на трьох китах — навички у сфері дизайну, креативна концепція і грамотна реалізація. У логотипі немає місця випадковим елементам, адже його мета — розповісти про те, хто ви є, чим займаєтеся, у чому ваша особливість.

Що потрібно враховувати при створенні логотипу?

  • Сформулюйте основне повідомлення. Ви маєте чітко сформулювати меседж, який найхарактерніше описує клас і буде зрозумілим іншим.
  • Простота — ключ до успіху. Складний дизайн з великою кількістю квітів, шрифтів, складних форм, ліній тощо буде проігнорований аудиторією. Бажано використовувати один елемент логотипу — символічний, буквений. Якщо хочете поєднати — будьте обережні, щоб це не перетворилося на складний дизайн.
  • Робіть так, щоб запам’яталося. Він має бути заснований на конкретній і змістовної концепції. Знайдіть елементи, які люди можуть легко пов’язати з вашим класом (успіхи у певній дисципліні чи спорті, наприклад).
  • Уникайте використання великої кількості кольорів. Використовуйте ті кольори, які можуть викликати потрібні емоції та відчуття у вашої цільової аудиторії. Обмежтеся декількома. Переконайтеся, що яскравість не відволікатиме увагу від смислового навантаження. Бажано, щоб логотип у логотипі було яскраве щось одне: лінії, форма, колір, шрифт.
  • Ретельно вибирайте шрифти. Шрифт — найважливіший елемент дизайну. Він допомагає формувати певну індивідуальність логотипу. В залежності від концепції підберіть оптимальний: рукописний, формальний, без зарубок тощо.
  • Логотип має бути масштабованим та універсальним. Адже його використання може бути на різних площинах, для різного призначення. Іноді логотип матиме більший розмір, а іноді — менший.

Де можна створити логотип?

  • Canva. Натискаєте на плашку «Шаблони», Обираєте фон логотипа. Далі змінюєте форму і дизайн.
  • Ucraft. У плашці «shapes» обираєте основу логотипу. Далі обираєте колір, розмір. Додайте напис (плашка «text») та зображення (плашка «icons»). Також можна додати до логотипа фото, текст.
  • За натхненням вирушайте до Pinterest або до Freepik. Введіть у пошук «логотип» та черпайте ідеї.

Є і англомовні ресурси по створенню логотипів. Залишаємо посилання. Алгоритм роботи простий та ідентичний до вищезазначених.
Онлайн редактор логотипів саме для школи: https://www.designevo.com/create/logos/student.html
Його альтернатива: https://looka.com/logo-ideas/school-logo-design/
І ще одна пропозиція: https://www.brandcrowd.com/maker/tag/student

Логотип може стати прекрасною основою фірмового стилю класу. Його можна інтегрувати будь-куди: шкільну і спортивні форми, дизайн аудиторій, сувеніри для учнів. Успіхів!

Матеріал розроблено IREX в рамках проєкту «Вивчай та розрізняй: інфо-медійна грамотність»

Читайте також:

Back to top button