ГоловнеОсвіта і IT

Сім безкоштовних застосунків для вивчення іноземної мови

Якщо ви давно мрієте вивчити англійську, але вам бракує на це часу, пропонуємо скористатися зручними застосунками для смартфонів. Витрачаючи від 5 до 20 хвилин на день, ви зможете поповнити свій словниковий запас або покращити вимову тих фраз, які вже знаєте. Головне у цій справі — систематичність.

Drops —  цей застосунок підійде тим, хто починає вивчати мову з нуля. Безкоштовна версія дозволяє займатися 5 хвилин на день, а за перегляд реклами можна отримати додаткову хвилину. Для вивчення нових слів тут використовують піктограми і голосовий супровід. Нові слова ви «перетягуєте» в словник, на основі якого і будуть побудовані подальші завдання. Також тут можна вільно перемикатися на різні мови, обирати теми, за якими ви хочете поповнити свій словниковий запас.

Easy Ten — вивчаючи по 10 слів на день, ви зможете швидко розширити свій базовий словник. Цей застосунок має тренажери для відпрацювання вимови, систему нагород для підтримки мотивації, а свій прогрес можна відстежити в календарі.

Lingualeo — застосунок, який підійде для будь-якої вікової групи. У ньому є цікаві тренажери, фразовий конструктор, словник, який доступний і в офлайновому режимі, за прогресом у навчанні можна стежити в спеціальному журналі.  Також у цьому застосунку можна вивчати англійську на основі фільмів або музики. Додаток не дає вам «закинути» вивчення англійської, адже постійно нагадує, що треба годувати у віртуальне левеня, заробляючи бали. Ще одна цікава можливість — розширення для браузера: читаючи іноземну статтю, виділяєте слово і не просто дізнаєтесь переклад, а ще й додаєте його у свій застосунок.

Duolingo — один з найпопулярніших застосунків, який за допомогою ігрофікації робить процес вивчення іноземної мови цікавим та веселим. Ви можете запланувати кількість часу, який готові витрачати на щоденні заняття, а застосунок буде надсилати вам повідомлення-підбадьорення або нагадування про практику. За успішно пройдені завдання нараховуються бали, присвоюються бейджі на кшталт «Мудрець», «Ерудит» тощо. Якщо ви полюбляєте змагатися з іншими, то вам сподобається турнірна таблиця з різними «лігами». Зароблені правильними відповідями бали можна витрачати на додаткові «життя» або на одяг для сови Duo.

Quizlet – для запам’ятовування нових слів у цьому застосунку використовуються картки. Створювати ці картки можуть самі користувачі. Для закріплення знань тут є тести та ігри. До речі, цей застосунок можна використовувати і в комп’ютерній версії для створення завдань для учнів з різних предметів.

Elsa Speak – застосунок для тренування правильної вимови іноземних слів, у якому застосовуються відеопояснення. В особистому профілі можна стежити за досягненнями.

BBC Learning English – підійде для тих, хто вже має знання англійської. Тут є відео і подкасти на різні теми різних рівнів, до кожної з яких додаються тексти та пояснення значень нових слів. За допомогою цього застосунку ви зможете збагатити свій словниковий запас, а також потренувати британську вимову.

Матеріал розроблено IREX в рамках проєкту «Вивчай та розрізняй: інфо-медійна грамотність»

Читайте також:

Back to top button