ГоловнеОсвіта і IT

Canva стала безкоштовною для освітян: як отримати отримати доступ?

Онлайн-редактор зображень Canva пропонує безкоштовну підписку для вчителів, учнів та шкільних бібліотекарів. Для цього автори платформи розробили спеціальну пропозицію під назвою Canva for Education (для навчання).

Що таке Canva ?  

Як ми розповідали в одному з перших випусків ньюзлетера, Canva  –  це  графічний онлайн-редактор, який дозволяє створювати презентації, відео, комікси, інфографіку, логотипи, резюме, фотоколажі, діаграми, плакати, меми та багато інших зображень і графік, для яких створені сотні готових шаблонів.

Canva має безкоштовну і платну версію. Остання має розширені можливості та значно більшу колекцію зображень. Саме таку пропонують освітянам і їх учням.

Які переваги має Canva для навчання? 

Платформа пропонує тисячі освітніх шаблонів і навчальних ресурсів. Тут є виділений класний простір, куди можна запрошувати учнів і вчителів для спільної роботи або оцінювання. Тут ви можете створювати й надсилати завдання учням. Canva інтегрована з такими освітніми інструментами, як Google Клас, Microsoft Teams, Canvas, Schoology. За допомогою Canva for Education ви можете створювати презентації, прикраси для класів, інфографіку, робочі аркуші, плани уроків та багато іншого.

Як отримати обліковий запис Canva для вчителів? 

Canva for Education доступна для всіх навчальних закладів та вчителів, які можуть підтвердити, що працюють у школі, повідомляють на сайті Canva.

Подати заявку можна таким чином:

    1. Перейдіть за посиланням і зареєструйтесь.
    2. Після реєстрації натисніть кнопку Підтвердити зараз. Заповніть свої дані та додайте підтвердження сертифікації та працевлаштування.
    3. Ви отримаєте електронний лист із повідомленням про результат вашої заявки. Тим часом ви можете продовжувати користуватися Canva безкоштовно.
    4. Після схвалення вашої заявки ви зможете використовувати Canva for Education для свого класу.

Матеріал розроблено IREX в рамках проєкту «Вивчай та розрізняй: інфо-медійна грамотність»

Читайте також:

Back to top button