Конспекти уроків інформатики 5 класКонспекти уроків інформатики 6 класКонспекти уроків інформатики 7 класКонспекти уроків інформатики 8 класКонспекти уроків інформатики 9 класУсі уроки інформатикиФайли

Збірка кросвордів з інформатики для учнів 5 – 9 класів

Автор: Шершньова Олена Анатоліївна

Навчальний заклад: Добропільський навчально-виховний комплекс “Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3 – дошкільний навчальний заклад”

Збірка кросвордів з інформатики для учнів 5 – 9 класів

Анотація

Збірка  кросвордів  з  інформатики для  5 – 9 класів  створена для вчителів, які викладають предмет за підручником авторів: Ривкінд Й.Я., Лисенко Т.І., Чернікова Л.А., Шакотько В.В.  згідно Державного стандарту базової середньої освіти, затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 12.07.2021р. № 795 (модельна навчальна програма «Інформатика. 5 – 6 класи» за автором Ривкінд Й.Я., Лисенко Т.І., Чернікова Л.А., Шакотько В.В.)  та за освітньою програмою з інформатики затвердженою Наказом Міністерства освіти і науки України від 07.06.2017р.  № 804.

Збірку  можна використовувати на оф-лайн та дистанційних уроках для перевірки знань учнів за вивченими темами та в позаурочний час. Розробки кросвордів, спрямовані на логічне мислення учнів, пам’ять, кмітливість, увагу, підвищення інтересу до інформатики. Учні можуть розгадувати кросворди поодинці або в групі. Також вони можуть самі створювати кросворди, філворди, сканворди, судоку, анаграмний  за он-лайн  програмою WordMint.

Таким чином учні  не тільки розвивають здатність до взаємодопомоги, упевненості у власних силах, інформаційну культуру, вміння міркувати але й виховують дисциплінованість, інтерес до теми і предмета загалом.

Завантажити: Збірка кросвордів з інформатики для учнів 5 – 9 класів + Сертифікат

Back to top button