ГоловнеОсвіта і IT

Slido — інструмент для проведення опитувань та створення квізів

Сьогодні хочемо познайомити вас із одним цікавим інструментом — Slido. Він простий у використанні: для того, щоб створити опитування, вам знадобиться менше хвилини, а для того, щоб пройти його, учасникам потрібно буде лише ввести код. А ще в ньому можна робити вікторини з дошками/таблицями лідерів!

Мова:  
Інтерфейс сайту доступний лише англійською, проте він зрозумілий для користувачів на інтуїтивному рівні (також можна просто натиснути праву клавішу мишки і скористатись функцією «перекласти сторінку»). Для тих, хто бере участь в опитуванні, вибір більший. Є можливість обрати українську мову як мову «події», тоді учасники будуть бачити інструкції українською.

Функції:  
Часто цей інструмент використовують у проведенні великих подій. За його допомогою учасники конференцій, тренінгів, семінарів, публічних лекцій можуть  ставити питання спікеру, а також голосувати за найкращі питання, щоби спікери могли відповісти саме на ті, що цікаві більшості. У сервісі є стандартні функції опитувань, де можна обирати одну із відповідей чи писати свої. Серед переваг застосунку — безкоштовний пакет дає більше можливостей, ніж такий самий у Mentimeter.

Також питання із Slido можна інтегрувати безпосередньо у презентацію (PowerPoint, Google Slides) чи онлайн-подію (Microsoft Teams, Google Meet), для цього при створенні «подій» варто обрати функцію «Інтеграції».

Ще однією перевагою цього сервісу є можливість командної роботи. Ви можете поділитись доступом до редагування питань із колегами, для цього не обов’язково давати пароль та логін до сайту — достатньо просто вказати їхні електронні адреси в «Команду». Також із допомогою цього доступу хтось із колег може вам допомагати переключати питання, поки ви показуєте презентацію.

Можливості для навчання:
За допомогою цього сервісу ви можете в прямому ефірі опитувати учнів, і не лише анонімно. Також учні можуть ставити свої питання вам. Ще однією чудовою навчальною можливістю є проведення квізів (вікторин), схожих на ті, які проводять у Kahoot. Ми записали для вас відеоінструкцію з використання Slido, яка допоможе вам швидше опанувати новий онлайн-інструмент.

Матеріал розроблено IREX в рамках проєкту «Вивчай та розрізняй: інфо-медійна грамотність»

Читайте також:

Back to top button