Конспекти уроків зарубіжної літератури 11 класУсі уроки зарубіжної літератури

Відображення національної етики та естетики в повісті Кавабата Ясунарі «Тисяча журавлів» (11 клас. Зарубіжна література)

ТЕМА:  Відображення національної етики та естетики в пові­сті Кавабата Ясунарі «Тисяча журавлів»

МЕТА: показати учням роль національних художніх традицій у розкритті ідейно-естетичного змісту повісті; розви­вати вміння аспектного аналізу твору, навички есте­тичного дослідження; виховувати інтерес, толерантне ставлення до цінностей і традицій інших народів.

ОБЛАДНАННЯ: портрет письменника, видання твору, ілюстрації до нього.

ХІД  УРОКУ

  1. Мотивація навчальної діяльності учнів

Учитель.

«Ясунарі Кавабата належить до тих відомих пред­ставників літератури XX ст., творчість яких із кожним роком стає все популярнішою й набуває світового значення»,— писав М. Федоренко, відомий політичний і культурний діяч, який особисто спілкувався з письменником.

Сьогодні працюватимемо над повістю Ясунарі Кавабата «Тися­ча журавлів». Що ж з особливого у цьому творі японського пись­менника, чим він зачарував мільйони читачів,— про це будемо роз­мірковувати на уроці.

Завантажити: Відображення національної етики та естетики в повісті Кавабата Ясунарі «Тисяча журавлів» (11 клас. Зарубіжна література) (Розмір: 17.2 KB, Завантажень: 577)
  
Back to top button