Конспекти уроків зарубіжної літератури 5 класУсі уроки зарубіжної літературиФайли

Тема: Розкриття у творі любові автора до світу природи (за оповіданням Е.Сетона-Томпсона “Лобо”) (5 клас. Зарубіжна література)

Тема: Розкриття у творі любові автора до світу природи (за оповіданням Е.Сетона-Томпсона “Лобо”)

Мета: формувати вміння оперувати текстом твору для висловлювання власних думок та оцінок; розвивати усне монологічне мовлення; привернути увагу учнів до проблеми захисту тварин і птахів, котра відбилася в оповіданнях Сетона-Томпсона; виховувати любов до природи, бережне ставлення до тварин.

Обладнання: підручники, зошити, портрет Е.Сетона-Томпсона, ілюстрації до оповідання “Лобо”, картинки та фотографії із зображенням вовків, уривок із симфонічної казки С.Прокоф’єва “Петя і Вовк”, плакат з написом “Він створив книги, зі сторінок яких природа, здається, промовляє сама за себе, закликаючи до людини як до співучасника і друга” (Е.Сетон-Томпсон)

Написи на дошці: “Моє серце щемить від туги…” (Джордж Белані, канадський письменник-анімаліст);

“Я люблю всім серцем своїх звірів-вихованців, і мені хочеться прищепити цю любов якомога більшій кількості людей…” (Антоніна Жабинська, польська письменниця);

“Каждый стих мой душу зверя лечит…” (С.Єсенін, російський поет)

Усі уроки зарубіжної літератури на сайті «Шкільне життя»

Завантажити: Тема: Розкриття у творі любові автора до світу природи (за оповіданням Е.Сетона-Томпсона "Лобо") (5 клас. Зарубіжна література) (Розмір: 17.3 KB, Завантажень: 304)
Back to top button