Конспекти уроків зарубіжної літератури 5 класУсі уроки зарубіжної літературиФайли

Тема: Літературна казка. Олександр Пушкін. Вступ до поеми “Руслан і Людмила” (5 клас. Зарубіжна література)

Мета: розкрити поняття літературна казка, її особливості та відмінності від казки народної; розповісти учням про дитячі роки життя О.Пушкіна, зацікавити їх творчістю письменника; розвивати навички правильного, вдумливого виразного читання та розуміння прочитаного, збагачувати словниковий запас; виховувати духовні якості.

Обладнання: дитячі портрети О.Пушкіна (мініатюра 1801-1803 рр. невідомого художника, гравюра Є.Гейтмана 1822р.), портрет О.Пушкіна роботи О.Кипренського, виставка книг «Казки О.Пушкіна», ілюстрації до його казок художників Палеху, звукозапис вступу до поеми «Руслан і Людмила» у виконанні А.Шварца.

Тип уроку: вивчення нового навчального матеріалу

 Пушкін не міг не написати свої казки, тому що те, що з дитинства увійшло в серце поета, рано чи пізно мало відгукнутися. І тому, що геній створює весь світ, а не уламки його; а світ людський неможливо уявити без дитинства, як і дитинство не неможливе без казки. О.Шаров

Усі уроки зарубіжної літератури на сайті «Шкільне життя»

Завантажити: Тема: Літературна казка. Олександр Пушкін. Вступ до поеми "Руслан і Людмила" (5 клас. Зарубіжна література) (Розмір: 15.7 KB, Завантажень: 631)
Back to top button