день вчителя сценарій смішний, жартівливий сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя для старшокласників, оригінальний сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя 2018

Фахівці назвали тортурами необхідність рано вставати на роботу

На думку Пола Келлі, професора Оксфордського університету, і його колег, необхідність щодня вставати на роботу до 9 ранку – найпоширеніше катування в сучасному суспільстві. Подібний розпорядок дня для нас не підходить. Він розходиться з нашими циркадними ритмами.

Внутрішні органи, такі як серце або печінка, працюють по іншому розкладом, і змінити його не можна. А ось перенести початок робочого дня на 10 годину ранку – можна. Вчені відзначають: восьмигодинний робочий день був введений у Великобританії в 18 столітті для цілодобової роботи фабрик і заводів. Економічна ситуація з тих пір сильно змінилася. Тому дослідники наполягають на перенесенні початку робочого дня.

До речі, в одній британській школі провели експеримент. Початок занять перенесли з 8:30 на 10 ранку. Завдяки цьому успішність школярів підвищилася на 19%. Фахівці додають: стрес, викликаний порушеннями сну, підвищує ризик хронічних захворювань. Продуктивність співробітників знижується, вони часто беруть лікарняні, і компанії втрачають гроші. Внесення запропонованих вченими змін допоможе це запобігти.