Конспекти уроків української літератури 6 класКонспекти уроків української мови 6 класУсі уроки української мови та літературиФайли

Інтегрований урок у 6 класі (українська мова та література) «Леся Українка (Лариса Петрівна Косач). Дитинство поетеси, роль родини в її вихованні. Узагальнення й систематизація вивченого про іменник»

Автор: Телли Тетяна Василівна

Навчальний заклад: Роздольненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

Інтегрований урок у 6 класі (українська мова та література) «Леся Українка (Лариса Петрівна Косач). Дитинство поетеси, роль родини в її вихованні. Узагальнення й систематизація вивченого про іменник»

Мета:

Українська література:  

ознайомити учнів з життям і творчістю Лесі Українки, акцентувати увагу на ролі родини в її вихованні; розвивати вміння і навички грамотно висловлювати власні думки, почуття, спостереження, узагальнювати, робити висновки, формувати світогляд; виховувати почуття пошани, поваги, любові до творчості,  до батьків, родини, прищеплювати інтерес до наслідків власної праці, цілеспрямованість, наполегливість.

 Українська мова:

повторити, систематизувати і узагальнити знання учнів з теми “Іменник як частина мови”; розвивати логічне мислення, пам’ять, творчу уяву, культуру усного мовлення, уміння правильно висловлювати свої думки; сприяти розширенню світогляду, збагачувати словниковий запас учнів; розвивати комунікаційні компетенції; формувати в учнів навички співробітництва, сприяти духовно – моральному розвитку школярів, прищеплювати  бажання удосконалювати себе; виховувати повагу до культурних надбань народу, естетичний смак

Тип: інтегрований урок-подорож  із застосуванням інноваційних методів навчання «Подорож одного дня»

Обладнання: мультимедійний проектор, ноутбук, роздатковий матеріал. 

Компетентності: комунікативна, діяльнісна, мовленнєва, самоосвітня, соціокультурна, соціальна, інформаційна.

Методи і прийоми: «Мікрофон», гра «Купи квиток», «Мозкова атака», робота в групі, парі, самостійна робота, перегляд документального фільму, прослуховування пісні (психологічне розвантаження), повідомлення учнів, творча робота, робота з прислів’ями, гра «Кластер».

Завантажити: Інтегрований урок у 6 класі (українська мова та література) «Леся Українка (Лариса Петрівна Косач). Дитинство поетеси, роль родини в її вихованні. Узагальнення й систематизація вивченого про іменник» + Сертифікат (Розмір: 370.9 KB, Завантажень: 194)
Back to top button