Конспекти уроків української мови 5 класКонспекти уроків української мови 6 класКонспекти уроків української мови 7 класУсі уроки української мови та літературиФайли

Вправи на формування та удосконалення орфографічних навичок (5-7 класи)

Автор: Гребенюк Олена Анатоліївна

Навчальний заклад: ЗОШ І-ІІІ ступенів №6 м.Жмеринки Вінницької обл.

Вправи  на формування  та удосконалення орфографічних навичок (5-7 класи)

Основна мета роботи з орфографії та пунктуації в школі – сформувати в учнів відносну правописну грамотність, що ґрунтується на засвоєнні й практичному застосуванні знань про правописні норми.

У 5-7 класах здійснюється системна робота з орфографії: передбачається засвоєння ключових орфографічних понять і правил, формуються основні орфографічні вміння й навички.

У посібнику пропонуються вправи на вироблення та удосконалення орфографічних навичок: різноманітні за змістом зміцнюють орфографічні навички і разом з тим підвищують рівень знань і загальний розвиток учнів.

У  центрі уваги робота над  удосконаленням орфографічних умінь і навичок, оскільки помилкам краще запобігти, ніж працювати над їх виправленням. Запропоновані вправи  зацікавлять учнів, викличуть бажання виконати їх, дадуть змогу осмислено засвоїти нову інформацію і водночас запам’ятати відповідні орфограми.

Розвиток уваги, пам’яті, формування в учнів установки на запам’ятовування, опора на усвідомлення суті досліджуваного явища – це і є основні передумови, що сприяють вироблення орфографічних умінь і навичок.

Конспекти української мови на сайті “Шкільне життя”

Завантажити: Вправи на формування та удосконалення орфографічних навичок (5-7 класи) + Сертифікат (Розмір: 605.5 KB, Завантажень: 752)
Back to top button