7 клас. Трудове навчанняКонспекти уроків музичного мистецтва 7 класУсі уроки музичного мистецтваУсі уроки трудового навчанняФайли

Майстерність рук, що у пісні перелилась. (Інтегрований урок з інтегрованого курсу «Обслуговуюча праця» та музичного мистецтва у 7 класі)

Автори: Маріненко Оксана Юріївна, Якубенко Ірина Миколаївна

Навчальний заклад: Черкаська загальноосвітня школа I-III ступенів № 24

Анотація

      Урок «Майстерність рук людських, що у  пісні перелилася» призначений для вчителів трудового навчання та вчителів музичного мистецтва загальноосвітніх навчальних закладів.  Конспект уроку  містить   презентації ,    ілюстрації,   цікаву інформацію, що     надасть реальну допомогу як учителям-початківцям, так і досвідченим педагогам, дозволять зробити урок  технології  та мистецтва захоплюючим  й пізнавальним ,  допоможуть у викладанні як нового матеріалу так і у проведенні практичних робіт.   Матеріал уроку можна використовувати і на заняттях гурткової роботи і як виховний захід.

Матеріал   сприятиме   засвоєнню учнями знань про   український етнічний стиль,  історію його виникнення,   та особливості українського національного одягу;  розвитку інтересу до українського народного одягу як складової    частини духовної культури українців; вихованню любові до українського мистецтва; формування духовного світу учнів за допомогою українського фольклору, української народної пісні, використання народної пісні у навчально – виховному процесі та поєднанні з працею;   вихованню у учнів культури праці, працелюбності, естетичного смаку, національної свідомості, музичного смаку через музичний фольклор; вмінню осмислювати та використовувати інформацію в повсякденному житті; формуванню дбайливого ставлення до свого здоров’я. Завдання з розвитку особистості дитини допомагає вирішити заняття учнів з фольклору, які несуть в собі великі можливості для творчого розвитку учнів.

Майстерність рук, що у пісні перелилась. (Інтегрований урок з інтегрованого курсу «Обслуговуюча праця» та музичного мистецтва у 7 класі)

Мета: формування предметних компетентностей:

  • засвоєння учнями знань про український етнічний стиль, історію його виникнення, регіональні ознаки та особливості українського національного одягу; формування вмінь визначати особливості українського етнічного стилю  інтер’єру;
  • розвиток інтересу до українського народного одягу як складової частини духовної культури українців;
  • виховання любові до українського мистецтва;
  • виховання у учнів культури праці, працелюбності, естетичного смаку, національної свідомості.

формування ключових компетентностей:

  • компетентність з ІКТ(вміння осмислювати та використовувати інформацію в повсякденному житті);
  • уміння вчитися: самоорганізовуватися до навчальної діяльності. Уміння працювати в колективі;
  • загальнокультурну: дотримуватись норм культури мовлення. Зв’язно висловлюватись; аналізувати та оцінювати досягнення національної та світової культури, орієнтуватися в культурному та духовному контексті сучасного суспільства, застосовувати методи самовиховання, орієнтовані на загальнолюдські цінності;
  • інформаційно-комунікаційну: використовувати інформаційно-комунікаційні технології та відповідні засоби для виконання особистісних і суспільно значущих і суспільно значущих завдань.

Обладнання: комп’ютер, комп’ютерна  презентація,  ілюстрації, елементи українського національного інтер’єру, проектор, музичний інструмент.

Тип уроку: комбінований.

Завантажити: Майстерність рук, що у пісні перелилась. (Інтегрований урок з інтегрованого курсу «Обслуговуюча праця» та музичного мистецтва у 7 класі) + Сертифікат (Розмір: 21.6 MB, Завантажень: 205)
Back to top button