Конспекти уроків української мови 6 класУсі уроки української мови та літературиФайли

Прикметник. Загальне значення, морфологічні ознаки, синтаксична роль (6 клас. Українська мова) + Презентація

Автор: Дзятко Світлана Валеріївна

Навчальний заклад: Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №41

Тема: Прикметник. Загальне значення, морфологічні ознаки, синтаксична роль.

Мета: поглибити знання учнів із молодших класів про прикметник як частину мови, його значення, морфологічні ознаки, синтаксичну роль, вчити визначати та змінювати морфологічні ознаки прикметника, визначати загальне значення прикметника; сприяти виробленню в учнів умінь знаходити прикметники в тексті, розвивати вміння правильного використання прикметників у мовленні, правильно перекладати прикметники з російської мови, розвивати вміння самооцінювання;  виховувати любов до рідного краю, подорожей, повагу до однокласників, шанобливе ставлення один до одного, культуру мовлення.

Предметні компетентності: спілкування державною мовою, природнича компетентність, інформаційно-цифрова компетентність, уміння вчитися, соціальні та громадянські компетентності, підприємливість, загальнокультурна компетентність, здоров’язбережувальна компетентність.

Наскрізні програмові лінії: «Екологічна безпека і сталий розвиток», «Громадянська відповідальність», «Здоров’я і безпека», «Підприємливість і фінансова грамотність».

Тип уроку: урок засвоєння нових знань

Форма уроку: урок-подорож

Методи і прийоми: рольова гра, «Навчаючи – вчусь», мікрофон, робота в групах, «Світлофор», робота з незакінченим тексом, пояснювальний диктант, «Незакінчене речення»

Обладнання: мультимедійна презентація, підручник, картки-портфоліо «Прикметник», сигнальні картки «Світлофор», Qr-коди, смайлики самооцінки роботи на уроці

Завантажити: Прикметник. Загальне значення, морфологічні ознаки, синтаксична роль (6 клас. Українська мова) + Презентація + Сертифікат (Розмір: 7.3 MB, Завантажень: 1167)
Back to top button