Конспекти уроків зарубіжної літератури 11 класУсі уроки зарубіжної літературиФайли

Життєвий і творчий шлях американського письменника Ернеста Хемінгуея. Особливості його поетики й стилю (11 клас. Зарубіжна література)

ТЕМА: Життєвий і творчий шлях американського письменника Ернеста Хемінгуея.  Особливості його поетики й стилю

МЕТА: зацікавити учнів особистістю Е. Хемінгуея, окресли­ти особливості його творчої еволюції, новаторський характер прози; розвивати навички сприйняття ін­формації на слух, виділення головного, висловлення власної думки; виховувати прагнення до пізнання, до активної позиції в житті, отпимістичного світо­бачення.

ОБЛАДНАННЯ: портрет письменника, видання творів, ілюстративні матеріали до біографії.

ХІД  УРОКУ

  1. Аналіз письмових робіт (творів)
  2. Мотивація навчальної діяльності учнів

Учитель.

Відомий російський письменник К. Симонов писав: «Я не знав Хемінгуея, але Хемінгуей – людина для мене невідділь­ний від Хемінгуея – письменника, від його книг і героїв, точніше, від тих із них, у яких він, не криючись, любив те саме, що любив у самому собі,— силу, широту, хоробрість, готовність постояти за себе і за справу, яку вважаєш справжньою, справедливою, готов­ність ризикувати життям і впевненістю в тому, що є речі й гірші за війну. Боягузтво гірше, зрада гірша, егоїзм гірший». У спогадах су­часників вимальовується ще й такий образ: багатий, честолюбний, прямолінійний і мужній, упевнений, уособлення американського успіху. То який він, американський письменник, лауреат Нобелів­ської премії Ернест Міллер Хемінгуей, з’ясуємо на уроці.

Завантажити: Життєвий і творчий шлях американського письменника Ернеста Хемінгуея. Особливості його поетики й стилю (11 клас. Зарубіжна література) (Розмір: 16.8 KB, Завантажень: 291)
Back to top button