день вчителя сценарій смішний, жартівливий сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя для старшокласників, оригінальний сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя 2018

Загальні риси клімату України. Основні кліматичні показники. Практична робота №5 «Визначення вологості повітря за заданими показниками» (8 клас. Географія)

Загальні риси клімату України. Основні кліматичні показники. Практична робота №5 «Визначення вологості повітря за заданими показниками».

 Мета уроку:

навчальна: актуалізувати знання учнів про основні кліматотвірні чинники та їх прояв на території України; формувати знання про особливості розподілу основних кліматичних показників на території України; формувати вміння виявляти розподіл кліматичних показників за кліматичною картою;

розвивальна: розвивати логічне мислення, просторове уявлення, увагу, пам’ять;

виховна: виховувати уважність, працелюбність, інтерес до вивчення теми.

Обладнання: підручник, фізична карта України, кліматична карта України, атлас.

Тип уроку: комбінований.

Очікувані результати: учні зможуть: називати основні кліматичні показники, визначати за кліматичною картою особливості розподілу температури повітря та опадів.

Конспекти уроків географії на сайті «Шкільне життя»

Завантажити: Загальні риси клімату України. Основні кліматичні показники. Практична робота №5 «Визначення вологості повітря за заданими показниками» (8 клас. Географія) (Розмір: 23.0 KB, Завантажень: 644)