ГоловнеЗовнішнє незалежне оцінювання (ЗНО)

Встановлення порога «склав/не склав» з географії відбудеться 24 червня

Засідання експертної комісії зі встановлення порога «склав/не склав» з географії, яке попередньо було анонсоване на 25 червня, відбудеться 24 червня після визначення порогів «склав/не склав» з української мови і літератури, української мови, історії України та біології.

26 червня на інформаційних сторінках учасників буде розміщено результати ЗНО з  географії.

Засідання експертної комісії транслюватиметься в режимі онлайн на YouTube каналі Українського центру, сторінці у Фейсбук Українського центру.

Нагадаємо, що поріг тесту «склав/не склав» для тесту зовнішнього незалежного оцінювання з хімії в 2021 році дорівнюватиме 14 тестовим балам.

Поріг тесту «склав/не склав» для тесту зовнішнього незалежного оцінювання з іноземних мов (англійська мова, іспанська мова, німецька мова, французька мова) у 2021 році дорівнюватиме  18 тестовим балам.

Поріг тесту «склав/не склав» для тесту зовнішнього незалежного оцінювання з математики у 2021 році дорівнюватиме  10 тестовим балам.

Поріг тесту «склав/не склав» для тесту зовнішнього незалежного оцінювання з фізики у 2021 році дорівнюватиме  12 тестовим балам.

Back to top button