Уроки "Всесвітня історія. Історія України. 6 клас"Усі уроки історіїФайли

Тема: Практичне заняття. Як здійснюють відлік часу в історії Стародавнього світу (Всесвітня історія. Історія України 6 клас. Нова програма)

Мета: формувати вміння готувати учнівський проект і представляти його результати перед класом у формі презентації або повідомлення; навчати здійснювати відлік років в історії, використовуючи для цього лінію часу; співвідносити рік зі століттям та тисячоліттям, визначати тривалість і послідовність історичних подій; застосовувати та пояснювати на прикладах терміни й поняття «лінія часу», «наша ера», «до нашої ери»; виховний аспект уроку реалізується на підставі усвідомлення учнями важливості як самостійної, так і групової праці для набуття нових знань.

Обладнання: Всесвітня історія. Історія України: підруч. для 6 класу загальноосвітніх навчальних закладів/ О.І. Пометун, П.В.Мороз, Ю.Б. Малієнко.-К.: Видавничий дім «Освіта», 2014 – 256 с., наочність.

Конспекти уроків історії на сайті “Шкільне життя”

Основні терміни та поняття: лінія часу, наша ера, до нашої ери.

Тип уроку:  урок практичного застосування знань, навичок і умінь.

Очікувані результати

Після цього уроку учні зможуть:

  • співвідносити рік — століття — тисячоліття, визначає тривалість і послідовність історичних подій;
  • застосовувати і пояснювати на прикладах нові поняття і терміни.
Завантажити: Тема: Практичне заняття. Як здійснюють відлік часу в історії Стародавнього світу (Всесвітня історія. Історія України 6 клас. Нова програма) (Розмір: 17.4 KB, Завантажень: 6067)
  
Back to top button