Конспекти уроків географії 8 класУсі уроки географіїФайли

Тектонічна будова. Практична робота №4 «Встановлення за картами (тектонічною, геологічною, фізичною) зв’язків між тектонічними структурами, рельєфом, геологічною будовою та корисними копалинами у межах України» (8 клас. Географія)

Тектонічна будова. Практична робота №4 «Встановлення за картами (тектонічною, геологічною, фізичною) зв’язків між тектонічними структурами, рельєфом, геологічною будовою та корисними копалинами у межах України» (початок).

 Мета уроку:

навчальна: актуалізувати знання учнів про внутрішню будову земної кори; сформувати знання про особливості тектонічної будови України; вдосконалити практичні уміння та навички роботи з картами атласу у пошуках зв’язків між тектонічними структурами та рельєфом;

розвивальна: розвивати уміння аналізувати, порівнювати, робити висновки; розвивати вміння працювати самостійно;

виховна: виховувати зацікавленість темою, прагнення самостійно здобувати нові знання.

Обладнання: підручник, фізична карта України, тектонічна карта України, атлас, ламінована контурна карта, маркери.

Тип уроку: комбінований.

Очікувані результати: учні зможуть: називати та показувати на карті основні тектонічні структури в межах України; встановлювати зв’язок між рельєфом і тектонічними структурами; розкривати зміст понять «платформа», «щит», «плита», «область складчастості».

Завантажити: Тектонічна будова. Практична робота №4 «Встановлення за картами (тектонічною, геологічною, фізичною) зв’язків між тектонічними структурами, рельєфом, геологічною будовою та корисними копалинами у межах України» (8 клас. Географія) (Розмір: 21.7 KB, Завантажень: 2206)
Back to top button