Лист Міністерства освіти і науки України від 03. 07. 2018 р. № 1/9-415 “Щодо вивчення у закладах загальної середньої освіти навчальних предметів у 2018/2019 навчальному році”

Позакласне читання. Твір Пауло Коельо «Алхімік» (11 клас. Зарубіжна література)

ТЕМА:  Позакласне читання. Твір Пауло Коельо «Алхімік»

МЕТА: зацікавити учнів художнім читанням, спонукати до нього; ознайомити з одним із найпопулярніпіих у світі письменників сучасності та його творчістю; розви­вати навички аналізу самостійно прочитаних творів, висловлення своєї думки про них; виховувати любов до літератури, прагнення до самопізнання та само­вдосконалення .

ОБЛАДНАННЯ: портрет письменника, видання твору, ілюстрації до нього, схема.

ТИП УРОКУ: бесіда з позакласного читання.

ХІД  УРОКУ

  1. Мотивація навчальної діяльності учнів

Учитель.

Замислимося над такими цифрами: він добре ві­домий і популярний більш ніж у 150 країнах світу; його твори перекладені близько 60 мовами різних народів; його найвідоміша книга вийшла загальним накладом більш як 40 мільйонів примірників. Це про бразильського письменника Пауло Коельо і його знаменитий твір «Алхімік». «Алхімік» — це мовби сучас­ний «Маленький принц». Глибока і проста книжка»,— писав Милорад Павич. Що знайшли ви для себе у цій книзі, обговоримо на уроці.

Завантажити: Позакласне читання. Твір Пауло Коельо «Алхімік» (11 клас. Зарубіжна література) (Розмір: 97.9 KB, Завантажень: 147)

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*