день вчителя сценарій смішний, жартівливий сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя для старшокласників, оригінальний сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя 2018

Найвидатніші здобутки світової літератури XIX ст. (доби реалізму та раннього модернізму) (11 клас. Зарубіжна література)

ТЕМА:  Найвидатніші здобутки світової літератури XIX ст. (доби реалізму та раннього  модернізму)

МЕТА: допомогти учням пригадати, систематизувати й уза­гальнити знання про найвидатніші здобутки світової літератури XIX ст.; розвивати навички аналізу, си­стематизації та узагальнення ознак художніх творів, літературних напрямів і стилів, удосконалювати вміння висловлювати свої думки та аргументувати їх; виховувати повагу до духовних надбань людства, ху­дожньої літератури, до загальнолюдських цінностей.

ОБЛАДНАННЯ: « портретна галерея » письменників XIX ст., виставка їхніх творів, ілюстративні матеріали.

ТИП УРОКУ: систематизація та узагальнення знань.

ХІД   УРОКУ

  1. Мотивація навчальної діяльності учнів

Учитель.

Реалізм, паростки якого проросли ще в далекі часи античності, Просвітництва, елементи якого були присутні майже в усіх наступних літературних напрямах і стилях, у XIX ст. досяг свого найвищого розквіту, і це підтверджується творчістю таких знакових письменників, як Ф. Достоєвський, Л. Толстой, Стен- даль, В. Гюго, Ч. Діккенс та ін., хоча в деяких із них, наприклад, у Стендаля, В. Гюго ще наявні сильні романтичні ознаки, тради­ції. Про багате на філософські відкриття, літературні події XIX ст. і йтиметься сьогодні на уроці.

Завантажити: Найвидатніші здобутки світової літератури XIX ст. (доби реалізму та раннього модернізму) (11 клас. Зарубіжна література) (Розмір: 17.2 KB, Завантажень: 346)