Конспекти уроків зарубіжної літератури 11 класУсі уроки зарубіжної літературиФайли

Найвидатніші здобутки світової літератури XIX ст. (доби реалізму та раннього модернізму) (11 клас. Зарубіжна література)

ТЕМА:  Найвидатніші здобутки світової літератури XIX ст. (доби реалізму та раннього  модернізму)

МЕТА: допомогти учням пригадати, систематизувати й уза­гальнити знання про найвидатніші здобутки світової літератури XIX ст.; розвивати навички аналізу, си­стематизації та узагальнення ознак художніх творів, літературних напрямів і стилів, удосконалювати вміння висловлювати свої думки та аргументувати їх; виховувати повагу до духовних надбань людства, ху­дожньої літератури, до загальнолюдських цінностей.

ОБЛАДНАННЯ: « портретна галерея » письменників XIX ст., виставка їхніх творів, ілюстративні матеріали.

ТИП УРОКУ: систематизація та узагальнення знань.

ХІД   УРОКУ

  1. Мотивація навчальної діяльності учнів

Учитель.

Реалізм, паростки якого проросли ще в далекі часи античності, Просвітництва, елементи якого були присутні майже в усіх наступних літературних напрямах і стилях, у XIX ст. досяг свого найвищого розквіту, і це підтверджується творчістю таких знакових письменників, як Ф. Достоєвський, Л. Толстой, Стен- даль, В. Гюго, Ч. Діккенс та ін., хоча в деяких із них, наприклад, у Стендаля, В. Гюго ще наявні сильні романтичні ознаки, тради­ції. Про багате на філософські відкриття, літературні події XIX ст. і йтиметься сьогодні на уроці.

Завантажити: Найвидатніші здобутки світової літератури XIX ст. (доби реалізму та раннього модернізму) (11 клас. Зарубіжна література) (Розмір: 17.2 KB, Завантажень: 719)
Back to top button