Лист Міністерства освіти і науки України від 03. 07. 2018 р. № 1/9-415 “Щодо вивчення у закладах загальної середньої освіти навчальних предметів у 2018/2019 навчальному році”

Леся Воронина. Повість «Таємне Товариство боягузів, або засіб від переляку №9». Стосунки між різними поколіннями в родині (6 клас. Українська література)

Тема уроку. Леся Воронина. Повість «Таємне Товариство боягузів, або засіб від переляку №9». Стосунки між різними поколіннями в родині.

Мета: охарактеризувати образи батьків Клима Джури та бабусі; з’ясувати стосунки між різними поколіннями в родині; вдосконалювати вміння школярів аналізувати образи, добирати цитати з тексту на підтвердження власних думок; виховувати кращі моральні цінності, повагу до рідних, уміння самореалізації в ім’я добра.

Тип уроку: комбінований.

Обладнання: портрет письменниці, ілюстрації до твору, текст програмового твору «Таємне Товариство боягузів, або засіб від переляку №9».

Епіграф уроку:  Найстрашніший ворог втрачає силу, коли стає смішним.

Леся Воронина

Завантажити: Леся Воронина. Повість «Таємне Товариство боягузів, або засіб від переляку №9». Стосунки між різними поколіннями в родині (6 клас. Українська література) (Розмір: 23.7 KB, Завантажень: 269)

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*