Конспекти уроків музичного мистецтва 7 класУсі уроки музичного мистецтваФайли

Інструментальні перевтілення. Електронне аранжування (7 клас. Музичне мистецтво. Нова програма)

Тема: Інструментальні перевтілення. Електронне аранжування.

Мета: Ознайомити з різновидами сучасного  аранжування, зі  значенням  інструментів  у  процесі  аранжування, розглянути  види  сучасного  аранжування, зосередити  увагу  на  значенні  ритму та  інструментовки  в  сучасному  аранжуванні, познайомити зі стилізацією в мистецтві, ознайомити з творчістю О.Бородіна.

Розвивати вміння учнів уважно слухати музику та порівнювати твори-оригінали зі стилізаціями, розвивати  вміння слухати музичний твір та аналізувати  ритм та інструментовку в сучасному аранжуванні, розвивати вміння  виконувати пісню під музичний фонограмний супровід та виконувати творче музикування  під  час  виконання  пісні

Виховувати  інтерес  до  класичних  творів  та  стилізованих композицій, до творчості О.Бородіна, П.Чайковського, інтерес  до  сучасних  стилізованих творів.

Тип  уроку: комбінований, урок поглиблення  в  тему.

Обладнання: музичний інструмент, програвач, ілюстрації до музичних творів та пісні, портрети композиторів О.Бородіна, П.Чайковського, О.Зацепіна.

Основні поняття для засвоєння: різновиди  сучасного  аранжування, інструменти в  аранжування, стилі  сучасного  аранжування, значення ритму та інструментовки в сучасному  аранжуванні, стилізація  в  мистецтві.

Твори, що вивчаються на уроці (на вибір вчителя)

  • О.Бородін «Улетай на  крильях ветра» (уривок  з  опери «Князь Ігор» у виконанні хору  дівчат – полонянок)
  • О. Бородін «Улетай на крильях ветра» (уриво з опери «Князь Ігор») у виконанні О.Козлова (саксофон) та Квартету імені Д.Шостаковича, у виконанні  гурту «Оберіг», солістка Н.Морозова (фрагменти)
  • П.Чайковський Адажіо з балету «Лебедине озеро». Сучасна обробка твору для голосу і  синтезатора, джазова стилізація  композиції.
  • «Куди зника дитинство» (сл.. Л.Дербеньова, переклад М.Мигаль, музика О.Зацепіна)

Усі конспекти уроків музичного мистецтва на сайті «Шкільне життя»

Завантажити: Інструментальні перевтілення. Електронне аранжування (7 клас. Музичне мистецтво. Нова програма) (Розмір: 19.2 KB, Завантажень: 1009)
Back to top button