Здоров'я

Дієтологи рекомендують білі гриби на заміну червоному м’ясу

Дієтологи рекомендують білі гриби на заміну червоному м’ясу
Дієтологи рекомендують білі гриби на заміну червоному м’ясу
Білі гриби можуть стати повноцінною альтернативою червоному м’ясу, з’ясували фахівці з університету Джонса Хопкінса. Проведені ними клінічні випробування показали, що дієта на основі білих грибів сприяє зниженню маси тіла.

У випробуваннях взяли участь люди, які страждають від ожиріння, середній вік яких становив 48,4 роки. З них 88% були жінки, передає Globalscience. 73% добровольців протягом року з’їдали щодня приблизно велику чашку білих грибів замість червоного м’яса, тоді як інші продовжували дотримуватися своєї звичайної дієти.

Так, за період випробування усі учасники, які на користь грибів відмовлялися від м’яса, схудли на три з гаком кілограми, що склало в середньому 3,6% від їх початкової ваги. Вони, згідно зі спостереженнями дослідників, споживали значно менше калорій і жиру, у порівнянні з учасниками з контрольної групи.

При цьому у них було відзначено зниження індексу маси тіла, обхвату талії (приблизно на 6,5 см) і загальне покращення пропорцій фігури.

Нагадаємо, раніше Корреспондент.net писав, що в світі стає популярною їжа з дикорослих рослин і грибів. Екологи стверджують, що мода на збиральництво і дику їжу може змінити усталені погляди на їжу.

  
Back to top button