Конспекти уроків зарубіжної літератури 11 класУсі уроки зарубіжної літературиФайли

Авангардизм 1910-20-их років і здійснювана ним «революція в мистецтві», його основні течії (футуризм, кубізм, дадаїзм, експресіонізм, сюрреалізм) (11 клас. Зарубіжна література)

Автор: Черняк Інна Георгіївна

Навчальний заклад: Комунальна установа Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №17 м. Суми Сумської області

Тема.  Авангардизм 1910-20-их років і здійснювана ним «революція в мистецтві», його основні течії (футуризм, кубізм, дадаїзм, експресіонізм, сюрреалізм). Співвідношення модернізму та авангардизму, їхня естетико-художня спорідненість і специфічні риси.  Доля реализму в літературі  І пол. ХХ ст.,  його  еволюція та модифікації,  пошуки  нових  засобів і форм художнього вираження. Елітарна та масова культура.

Мета: розкрити особливості розвитку модернізму і авангардизму як провідних тенденцій літературного процесу І половини XX ст.; визначити риси світосприйняття та поетики М. Пруста, Дж. Джойса; допомогти зрозуміти характер героїв модерністської прози з їх прагненням пізнати й відтворити сутність людського буття; розвивати усне мовлення, творчу уяву; виховувати почуття відповідальності людини за власну долю та долю людства.

Обладнання: підручник  В. Звиняцьковський «Світова література», інструкційні картки «Правила створення інтелект – карт» ( програма XMind 6 (або mindmaps, або  mindmanager, або  spiderscribe.net, якщо учні будуть використовувати електронні носії, ноутбуки), або інтелект – картки  заготовлені вчителем,  теоретичний матеріал, аркуш А4, кольорові олівці, репродукції картин П. Пікассо і К. Брюллова, портрети письменників, виставка творів М. Пруста, Дж. Джойса, Ф. Кафки.

Міжпредметні зв’язки: інформатика, художня культура, історія.

Тип уроку:  урок засвоєння нових знань.

Завантажити: Авангардизм 1910-20-их років і здійснювана ним «революція в мистецтві», його основні течії (футуризм, кубізм, дадаїзм, експресіонізм, сюрреалізм) (11 клас. Зарубіжна література) + Сертифікат (Розмір: 480.7 KB, Завантажень: 906)
Back to top button