Конспекти уроків математики 6 класУроки "Всесвітня історія. Історія України. 6 клас"Усі уроки історіїУсі уроки з математикиФайли

Інтегрований урок-кейс математика – істoрія у 6 класі “Вeликі піраміди”

Автори: Ворона Тетяна Володимирівна, Кoрoтич Алла Валeріівна

Навчальний заклад: Черкаська загальноосвітня школа I-III ступенів № 24

Тема: Великі піраміди.

Мета: Освітня: Набуття учнями знань про виникнення культу фараона і будівництво пірамід у давньому Єгипті; ознайомити учнів з пірамідою як з геометричним тілом; значенням піраміди з історичної і математичної точки зору; показати  взаємозв’язок тем, які вивчаються на уроці , з навколишнім світом і оточуючим нас побутом.

Практична: Розширити знання про використання піраміди у різних сферах життя; формувати вміння аналізувати інформацію, особисті пізнавальні та практичні дії; підвищувати рівень активності і самостійності.

Розвиваюча: Розвивати пізнавальний інтерес до історії, математики; вміння висловлювати власну думку.

Виховна: Сприяти вихованню активного мислення, комунікативних якостей учнів; виховувати творче мислення, всебічно розвинену особистість.

Тип уроку:  урок засвоєння нових знань.

Обладнання: карта, проектор, ноутбук, геометричні моделі пірамід, роздатковий матеріал, презентація, калькулятор, наочність.

Завантажити: Інтегрований урок-кейс математика - істoрія у 6 класі "Вeликі піраміди" + Сертифікат (Розмір: 1.9 MB, Завантажень: 619)
Back to top button