Конспекти уроків географії 9 класУсі уроки географіїФайли

Економічна географія в системі географічних наук (9 клас. Географія)

Автор: Шимко Леся Василівна

Навчальний заклад: НВК “ЗНЗ-ДНЗ” с. Наддністрянське

Тема: Вступ. Економічна географія в системі географічних наук. Об’єкт  вивчення економічної географії.  Взаємодія господарства  і природи в географічному (навколишньому) середовищі.  Значення знань з економічної географії для людства.

Мета:

Знаннєвий компонет: познайомити учнів з предметом вивчення економічної географії; навчити називати об’єкт вивчення економічної географії; навчити називати об’єкт вивчення економічної географії; розуміти зміст поняття «географічне середовище»; наводить приклади зв’язків економічної географії з іншими науками; пояснювати актуальність і необхідність вивчення економічної географії; формувати обґрунтовану думку щодо ролі економічної географії у розв’язанні багатьох  суспільних проблем.

Діяльнісний компонент: формувати  вміння встановлювати зв’язок економічної і соціальної географії з іншими науками, пояснювати актуальність і необхідність вивчення курсу; визначає роль економічної географії в системі географічних наук.

Ціннісний компонент: розвивати логічне та критичне мислення учнів у висловлюванні бачення застосування знань з економічної географії у повсякденному житті.

Тип уроку: комбінований

Обладнання: підручники, атласи, політична карта світу,

Завантажити: Економічна географія в системі географічних наук (9 клас. Географія) + Сертифікат (Розмір: 435.0 KB, Завантажень: 494)