день вчителя сценарій смішний, жартівливий сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя для старшокласників, оригінальний сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя 2018

«Любові Всевишній присвячується» за новелою Григора Тютюнника «Три зозулі з поклоном» (11 клас. Українська література) + Презентація

Автор: Балицька Майя Іванівна

Навчальний заклад: Балинська ЗОШ І-ІІІ ступенів

Тема уроку. «Любові Всевишній присвячується» за новелою Григора Тютюнника «Три зозулі з  поклоном»

Мета уроку: розкрити ідейно-художній зміст твору, поглибити поняття про новелу, удосконалювати навички учнів аналізувати твори малих жанрів, визначати проблематику твору, повчитися у великого майстра слова стильової досконалості, глибше пізнати її закони; розвивати критичне мислення, вміння аналізувати, співставляти, формувати власну думку про поведінку героїв; виховувати красу почуттів, усвідомлення сенсу любові, уміння берегти її й цінувати.

Тип уроку:засвоєння нових знань, узагальнення та закріплення вивченого; комбінований, з використанням елементів критичного мислення та інтерактивних технологій.

Обладнання: портрет письменника, виставка його творів,мультимедійна презентація (фотографії, ілюстрації,  відео- та аудіо записи)

Завантажити: «Любові Всевишній присвячується» за новелою Григора Тютюнника «Три зозулі з поклоном» (11 клас. Українська література) + Презентація + Сертифікат (Розмір: 13.6 MB, Завантажень: 53)