Дієприслівник як особлива форма дієслова. Правопис дієприслівників (7 клас. Українська мова)
Автор: Удинська Ольга Олександрівна
Навчальний заклад: Максимільянівська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів
Тема : Дієприслівник як особлива форма дієслова. Правопис дієприслівників.
Мета :
навчальна : узагальнити і систематизувати знання учнів про дієприслівник як особливу форму дієслова, його морфологічні ознаки, синтаксичну роль, орфограми у прислівниках; навчити учнів знаходити дієприслівники у тексті, правильно писати слова із вивченими орфограмами, вміти застосовувати свої знання на практиці, доцільно вживати дієприкметники у своєму мовленні ; спонукати учнів до творчого підходу у вивченні матеріалу.
виховна : виховувати в учнів любов до рідного слова, почуття гідності та національної свідомості, почуття патріотизму, взаємоповаги та взаємодопомоги.
розвиваюча : сприяти розвитку логічного мислення учнів, розвивати зв’язне мовлення, спостережливість, вміння висловлювати свою думку, аналізувати, узагальнювати.
Тип уроку : урок узагальнення і систематизації знань
Форми і методи роботи : бесіда, робота зі схемою, тестові завдання, робота із сигнальними картками, лінгвістичний експеримент, словниковий диктант, різнорівневі завдання
Обладнання : опорна схема, сигнальні картки, тестові завдання, картки для індивідуальної роботи, рейтингові таблиці учнів.
Завантажити: Дієприслівник як особлива форма дієслова. Правопис дієприслівників (7 клас. Українська мова) + Сертифікат (Розмір: 326.9 KB, Завантажень: 341)