Конспекти уроків української мови 7 класУсі уроки української мови та літературиФайли

Дієприслівник як особлива форма дієслова. Правопис дієприслівників (7 клас. Українська мова)

Автор: Удинська Ольга Олександрівна

Навчальний заклад: Максимільянівська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів

Тема : Дієприслівник  як особлива форма  дієслова. Правопис дієприслівників.

Мета :

 навчальна : узагальнити і систематизувати знання учнів про дієприслівник  як особливу форму дієслова, його морфологічні ознаки, синтаксичну роль, орфограми у прислівниках; навчити учнів знаходити дієприслівники у тексті, правильно писати слова із вивченими орфограмами, вміти застосовувати свої знання на практиці, доцільно вживати дієприкметники  у своєму мовленні ; спонукати учнів до творчого підходу у вивченні матеріалу.

 виховна : виховувати в учнів любов до рідного слова, почуття гідності та національної свідомості, почуття патріотизму, взаємоповаги та взаємодопомоги.

розвиваюча : сприяти розвитку логічного мислення учнів, розвивати зв’язне мовлення, спостережливість, вміння висловлювати свою думку, аналізувати, узагальнювати.

Тип  уроку :  урок узагальнення і систематизації знань

 Форми і методи роботи : бесіда, робота зі схемою,  тестові завдання, робота із сигнальними картками, лінгвістичний експеримент, словниковий диктант, різнорівневі завдання

Обладнання : опорна схема, сигнальні картки, тестові завдання, картки для індивідуальної роботи, рейтингові таблиці учнів.

Завантажити: Дієприслівник як особлива форма дієслова. Правопис дієприслівників (7 клас. Українська мова) + Сертифікат (Розмір: 326.9 KB, Завантажень: 341)
  
Back to top button