день вчителя сценарій смішний, жартівливий сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя для старшокласників, оригінальний сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя 2018

Диференціація звуків с–з на матеріалі усного та писемного мовлення в процесі закріплення відомостей про частину мови «Іменник»

Автор: Коротенко Тетяна Василівна

Навчальний заклад: Новопразька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІ ступенів

Тема заняття: диференціація звуків с–з на матеріалі усного та писемного мовлення в процесі закріплення відомостей про частину мови «Іменник».

 Лексична тема: «Птахи».

 Мета:

 Навчальна: удосконалювати навички учнів розрізняти звуки (с), (з) на слух, у вимові та на письмі, визначати місце звуків (с), (з) у словах (початок, середина, кінець). Закріпити поняття «голосний», «приголосний», «дзвінкий», «глухий», ділення слів на склади, набуті знання про іменник, число іменників. Удосконалювати навички читання. Розвивати зв’язне мовлення. Розширювати активний словник.

 Розвивальна: розвивати психологічний базис мовлення (логічне мислення, зорову і слухову пам’ять, спостережливість, стійку увагу та просторову уяву), дрібну моторику рук.

 Корекційна: удосконалювати навички звукобуквеного аналізу і синтезу, чітких артикуляційних рухів, фонематичних процесів, повноцінної вимови свистячих звуків, грамотного письма та читання.

 Виховна: виховувати дбайливе ставлення до птахів.

Завантажити: Диференціація звуків с–з на матеріалі усного та писемного мовлення в процесі закріплення відомостей про частину мови «Іменник» + Сертифікат (Розмір: 391.3 KB, Завантажень: 193)