Опрацювання даних як інформаційний процес. Кодування та декодування повідомлень (8 клас. Інформатика)
Автор: Безклубюк Світлана Борисівна
Навчальний заклад: Широківська ЗОШ І-ІІІ ступенів
Тема: Опрацювання даних як інформаційний процес. Кодування та декодування повідомлень.
Мета:
навчальна розповісти про процес опрацювання даних та отримані результати, розглянути способи кодувати та декодувати повідомлення;
розвивальна розвивати логічне мислення, слухову й зорову пам’ять, творчий підхід до поставленого завдання, формувати навички застосування набутих знань на практиці: навчитися декодувати повідомлення за поданими шифрами;
виховна виховувати любов до традицій українського народу, зокрема шанування та наслідування рецептів української кухні, виховувати цікавість до інформатики.
Тип уроку: урок засвоєння нових знань
Вид (форма) уроку: урок-вистава: інформативна кав’ярня «Українські народні страви»
Обладнання: картки із завданнями, табличка «Столик замовлень»
Завантажити: Опрацювання даних як інформаційний процес. Кодування та декодування повідомлень (8 клас. Інформатика) + Сертифікат (Розмір: 363.0 KB, Завантажень: 1704)
Добрий день!Де можна знайти конспекти уроків з інформатики за 8 кл. по О.О.Бондаренко?
Сторінка вчителів інформатики https://www.schoollife.org.ua/usi-uroky-informatyky/
В магазині