Конспекти уроків історії України 11 класКонспекти уроків української літератури 11 класУсі уроки історіїУсі уроки української мови та літературиФайли

Бінарний урок у 11 класі з історії України та української літератури «Дисидентський рух і зв’язок з літературою. Творчість В. Стуса- зразок «стоїчної» поезії. Приклад великої мужності і сили духу»

Автори: Овчарик Людмила Михайлівна, Демченко Світлана Григорівна

Навчальний заклад: Київський професійний ліцей транспорту

Тема: Дисидентський рух і зв’язок з літературою. Творчість В.Стуса- зразок «стоїчної» поезії. Приклад великої мужності і сили духу.

Мета (формувати компетентності): предметні (закріпити і узагальнити матеріал теми дисидентський рух; знати основне з біографії поета, розуміти суть поезії; висловлювати власну думку про важливість громадської позиції в житті);ключові (навчити робити висновки на основі історичних фактів і аргументовано відстоювати свою точку зору; формувати уявлення про поезію як чинник власного світогляду; визначати ціннісні пріоритети життя на засадах громадянського суспільства; висловлювати міркування проводячи аналогії із сучасним життям);загальнокультурні (формувати поняття рис стоїцизму, усвідомлення поняття честі, людської гідності, мужності, сили духу і боротьби за право українського народу на власну державу ,мову та культуру.

Тип уроку : нестандартний урок; бінарний урок з історії України та української літератури.

Вид уроку : захист  проекту  змішаного типу.

Форма реалізації: відкритий урок.

Обладнання: мультимедійна дошка, проектор, презентація, книжкова виставка.

Форми роботи: групова, фронтальна.

Методи й прийом: робота в групах, метод проектів, «Мікрофон», рольова гра.

Термін реалізації проекту: дев’ять тижнів.

Очікувані результати: активізація пізнавальної діяльності; підвищення інтересу до вивчення української літератури та історії України; розвиток творчих здібностей; оволодівання  навичками самостійної роботи з додатковими джерелами інформації; вмітимуть аргументовано доводити свою думку, представляти та оформлювати належним  чином  результати своєї роботи; розвивати бажання поділитися здобутками праці перед одногрупниками; сформується вміння працювати в команді.

Завантажити: Бінарний урок у 11 класі з історії України та української літератури «Дисидентський рух і зв'язок з літературою. Творчість В. Стуса- зразок «стоїчної» поезії. Приклад великої мужності і сили духу» + Сертифікат (Розмір: 489.7 KB, Завантажень: 195)
Back to top button