Позаурочна робота з біологіїПозаурочна робота з географіїПозаурочна робота з фізикиПозаурочна робота з хіміїУсі уроки біологіїУсі уроки географіїУсі уроки фізикиУсі уроки хіміїФайли

Клуб веселих і винахідливих (сценарій позакласного заходу предметів природничого циклу для учнів 8-9 класів)

Автор: Цимбалій Наталія Миколаївна

Навчальний заклад: навчально-виховний комплекс “Миртюківський спеціалізований загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням іноземних мов – дошкільний навчальний заклад” Стрийського району Львівської області

Клуб веселих і винахідливих (сценарій позакласного заходу  предметів природничого циклу для учнів 8-9 класів)

Мета гри: розширити й поглибити знання дітей з природничих дисциплін (біології, хімії, фізики, географії) через повідомлення додаткової інформації про особливості будови, поведінки, цікаві випадки з життя тварин, рослин, людей і надати можливість гравцям перевірити свої знання, ерудицію, досвід; навчити аналізувати, виділяти головне, робити висновки.

Підготовчий етап: для дотримання правил гри та розв’язання у випадку виникнення суперечливих моментів запрошується група експертів – журі. Керівник підбирає додаткові запитання для гри з глядачами, що проводиться в перервах між турами.

Обладнання: два кубики з цифрами для жеребкування, картки з номерами запитань, таблиці для ведення рахунку, пронумеровані питання гри, призи для нагородження команди-переможця, глядачів-вболівальників.

Хід гри: до гри запрошуються команди з семи гравців (разом із капітаном). Ведучий ознайомлює учасників із правилами гри. За допомогою кубика проводиться жеребкування для визначення команди, якій першій ставиться запитання. Якщо в грі задіяні більше двох команд, то вона проходить кількома турами з півфіналом та фіналом. У перервах між турами проводиться гра з глядачами.

Завантажити: Клуб веселих і винахідливих (сценарій позакласного заходу предметів природничого циклу для учнів 8-9 класів) + Сертифікат (Розмір: 360.4 KB, Завантажень: 436)
Back to top button