день вчителя сценарій смішний, жартівливий сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя для старшокласників, оригінальний сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя 2018

Інтегрований урок «Прийшла зима біловолоса» (3 клас)

Автор: Кушнір Наталя Іванівна

Навчальний заклад: Українська ЗОШ І-ІІІ ступенів №13 Селидівської міської ради

Інтегрований урок «Прийшла зима біловолоса» (3 клас)

(літературне читання – О. Олесь «Перший сніг», О. Копиленко «Зима йде»; образотворче мистецтво – малювання на тему «У зимовому лісі»; музика – П.І. Чайковського «Пори року. Зима»)

 Мета: навчити учнів розкривати в малюнку обрану тему й ознайомити з будовою та особливостями листяних та хвойних дерев; навчити малювати дерева без листя; вчити учнів бачити й розуміти прекрасне в природі, поезії; за допомогою художніх засобів поглибити уявлення учнів про найхарактерніші ознаки зими; розвивати зв’язне мовлення, інтерес до читання; виховувати любов до рідної природи, бажання оберігати її.

Обладнання: репродукції картин І.І. Шишкіна «Зима», І.І. Шишкіна «Зима в лісі», А.М. Васнєцова  «Зимовий сон», А.М Васнєцова «Зима», Г. Аванесова «Кришталевий струмок», фотозображення дуба, ялини, сосни та доповіді дітей про дерева; запис музики  П. І. Чайковського «Пори року. Зима»; сторінки інформаційної газети «Слухняний олівець» – «Символіка кольорів».

Завантажити: Інтегрований урок «Прийшла зима біловолоса» (3 клас) + Сертифікат (Розмір: 323.3 KB, Завантажень: 217)