Конспекти уроків зарубіжної літератури 5 класУсі уроки зарубіжної літературиФайли

«Істинний вовк або один, або зі своєю вовчицею …»  (за твором Е.Сетона-Томпсона «Лобо») (5 клас. Зарубіжна література)

Автор: Кривоцюк Тетяна Володимирівна

Навчальний заклад: Будичанська загальноосвітня школа І-ІІІ ст.

ТЕМА: «Істинний вовк або один, або зі своєю вовчицею …»  (за твором Е.Сетона-Томпсона «Лобо»)

МЕТА: відпрацьовувати уміння й навички аналізу художнього твору; формувати вміння висловлювати свої думки, підтверджуючи їх цитатами з тексту; розвивати зв’язне мовлення школярів, образне мислення; формувати навички роботи з текстом, характеристики героїв; удосконалювати навички виразного читання, спостереження над текстом; привернути увагу учнів до проблеми захисту тварин і птахів, котра відбилася в оповіданнях Сетона-Томпсона; виховувати любов до природи, бережне ставлення до тварин.

ОЧІКУВАНІ РЕЗУЛЬТАТИ: після цього уроку діти зможуть: відтворювати події оповідання в хронологічній послідовності; розмірковувати над сенсом протиставлення світу тварин і світу людей; характеризувати основних персонажів оповідання і висловлювати своє ставлення до них; виразно читати опис вожака й висловлювати судження про його роль у

творі.

ТИП УРОКУ: формування вмінь і навичок

МЕТОДИ І ПРИЙОМИ: слово вчителя, бесіда, робота з підручником,

«Малюнкове вітання», розминка «Самоналаштування», метод «Прес», робота в групах, метод «Гронування», експрес-опитування, міні-конференція.

ОБЛАДНАННЯ: підручники, зошити, портрет Е.Сетона-Томпсона,

картинки та фотографії із зображенням вовків, плакат з написом “Він створив книги, зі сторінок яких природа, здається, промовляє сама за себе, закликаючи до людини як до співучасника і друга” (Е.Сетон-Томпсон), аудіозапис «Звуки природи. Вовк», фортепіано Л.Бетховен «Мелодія сліз»,Шопен «Вальс дощу»,презентація, смайлики, мікрофон.

Завантажити: «Істинний вовк або один, або зі своєю вовчицею ...»  (за твором Е.Сетона-Томпсона «Лобо») (5 клас. Зарубіжна література) + Сертифікат (Розмір: 1.9 MB, Завантажень: 287)
  

Один коментар

  1. Робота шикарна, праця титанічна. Наша задача донести внутрішній зміст до наших дітей. Ввести їх у лоно природи Канади та у світ Ернеста Томпсона. Дуже дякую! Нова школа повинна презентувати кращі роботи Майстрів, а ми , ось таку частинку творчості доносити до дітей, як Прометей вогником засвітив людям серця світу.

Back to top button