день вчителя сценарій смішний, жартівливий сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя для старшокласників, оригінальний сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя 2018

«Істинний вовк або один, або зі своєю вовчицею …»  (за твором Е.Сетона-Томпсона «Лобо») (5 клас. Зарубіжна література)

Автор: Кривоцюк Тетяна Володимирівна

Навчальний заклад: Будичанська загальноосвітня школа І-ІІІ ст.

ТЕМА: «Істинний вовк або один, або зі своєю вовчицею …»  (за твором Е.Сетона-Томпсона «Лобо»)

МЕТА: відпрацьовувати уміння й навички аналізу художнього твору; формувати вміння висловлювати свої думки, підтверджуючи їх цитатами з тексту; розвивати зв’язне мовлення школярів, образне мислення; формувати навички роботи з текстом, характеристики героїв; удосконалювати навички виразного читання, спостереження над текстом; привернути увагу учнів до проблеми захисту тварин і птахів, котра відбилася в оповіданнях Сетона-Томпсона; виховувати любов до природи, бережне ставлення до тварин.

ОЧІКУВАНІ РЕЗУЛЬТАТИ: після цього уроку діти зможуть: відтворювати події оповідання в хронологічній послідовності; розмірковувати над сенсом протиставлення світу тварин і світу людей; характеризувати основних персонажів оповідання і висловлювати своє ставлення до них; виразно читати опис вожака й висловлювати судження про його роль у

творі.

ТИП УРОКУ: формування вмінь і навичок

МЕТОДИ І ПРИЙОМИ: слово вчителя, бесіда, робота з підручником,

«Малюнкове вітання», розминка «Самоналаштування», метод «Прес», робота в групах, метод «Гронування», експрес-опитування, міні-конференція.

ОБЛАДНАННЯ: підручники, зошити, портрет Е.Сетона-Томпсона,

картинки та фотографії із зображенням вовків, плакат з написом “Він створив книги, зі сторінок яких природа, здається, промовляє сама за себе, закликаючи до людини як до співучасника і друга” (Е.Сетон-Томпсон), аудіозапис «Звуки природи. Вовк», фортепіано Л.Бетховен «Мелодія сліз»,Шопен «Вальс дощу»,презентація, смайлики, мікрофон.

Завантажити: «Істинний вовк або один, або зі своєю вовчицею ...»  (за твором Е.Сетона-Томпсона «Лобо») (5 клас. Зарубіжна література) + Сертифікат (Розмір: 1.9 MB, Завантажень: 185)
  

Один коментар

  1. Робота шикарна, праця титанічна. Наша задача донести внутрішній зміст до наших дітей. Ввести їх у лоно природи Канади та у світ Ернеста Томпсона. Дуже дякую! Нова школа повинна презентувати кращі роботи Майстрів, а ми , ось таку частинку творчості доносити до дітей, як Прометей вогником засвітив людям серця світу.