Конспекти уроків зарубіжної літератури 11 класУсі уроки зарубіжної літературиФайли

Життя і творчість німецького письменника Патріка Зюскінда. Ознаки постмодернізму в повісті «Запахи. Історія одного вбивці» (11 клас. Зарубіжна література)

ТЕМА: Життя і творчість німецького письменника Патріка Зюскінда. Ознаки постмодернізму в повісті «Запахи. Історія одного вбивці»

МЕТА: ознайомити учнів із життям і творчістю письменника, ознаками постмодернізму в його найвідомішому тво­рі; розвивати навички сприйняття й аналізу творів постмодернізму, висловлення своєї думки та її аргу­ментування; розширювати кругозір учнів, виховувати естетичний смак, критичне мислення.

ОБЛАДНАННЯ: портрет письменника, видання твору, ілюстрації до нього.

ХІД    УРОКУ

  1. Аналіз контрольної роботи
  2. Мотивація навчальної діяльності учнів

Учитель. Використовуючи форму й стереотипи «масової культури», німецький письменник Патрік Зюскінд порушив складні філософські проблеми. Серед них особливе місце посі­дає феномен творчості генія. На цьому уроці ми ознайомимося з особистістю митця та його постмодерністськими хитросплетін­нями, прихованими за життєподібним сюжетом та детективною інтригою.

Завантажити: Життя і творчість німецького письменника Патріка Зюскінда. Ознаки постмодернізму в повісті «Запахи. Історія одного вбивці» (11 клас. Зарубіжна література) (Розмір: 15.4 KB, Завантажень: 183)
Back to top button