Конспекти уроків зарубіжної літератури 11 класУсі уроки зарубіжної літературиФайли

Життя і творчість іспанського поета Федеріко Ґарсія Лорки. Поезія (11 клас. Зарубіжна література)

ТЕМА:  Життя і творчість іспанського поета Федеріко Ґарсія Лорки. Поезія. Синтез у творах міфології і фольклору з поетикою модернізму

МЕТА: ознайомити учнів із життєвим і творчим шляхом по­ета; допомогти усвідомити ідейно-художні особливості його віршів; розвивати навички виразного читання, аналізу ліричних творів, висловлення своїх думок і вражень; виховувати гуманістичне, оптимістичне світобачення.

Усі уроки зарубіжної літератури на сайті «Шкільне життя»

ОБЛАДНАНЯ: портрет письменника, видання творів, ілюстративні матеріали.

ХІД   УРОКУ

  1. Мотивація навчальної діяльності учнів

Учитель. «Я запрошую всіх читачів до себе в співавтори, // Хай кожний додумає, що забажається»,— говорив іспанський поет Федеріко Ґарсія Лорка. Його вірші сповнені іспанського духу, але в них можна відчути нотки й українських народних пісень, і ци­ганських романсів, і щось таке, що рідне кожному. Давня міфоло­гія і фольклор модернізувалися у творчій уяві поета так, що стали відображенням, символом складного, суперечливого, неймовірно­го XX століття. Про це — на уроці.

Завантажити: Життя і творчість іспанського поета Федеріко Ґарсія Лорки. Поезія (11 клас. Зарубіжна література) (Розмір: 16.3 KB, Завантажень: 526)
Back to top button