Конспекти уроків зарубіжної літератури 11 класУсі уроки зарубіжної літературиФайли

Життєвий і творчий шлях відомого колумбійського письменника Ґабріеля Ґарсії Маркеса (11 клас. Зарубіжна література)

ТЕМА: Життєвий і творчий шлях відомого колумбійського письменника Ґабріеля Ґарсії Маркеса

МЕТА: ознайомити і зацікавити учнів подробицями життя і творчості письменника; розвивати навички сприй­няття інформації на слух, виділення в ній головного, уміння визначати проблематику та тематику творів, ознаки літературних напрямів; виховувати прагнен­ня до пізнання, любов до літератури, естетичний смак.

ОБЛАДНАННЯ: карта світу, портрет письменника, видання творів, ілюстрації до біографії, краєвиди Колумбії.

ХІД  УРОКУ

  1. Аналіз контрольної роботи
  2. Мотивація навчальної діяльності учнів

Учитель.

«Я — реаліст, адже вірю, що в латинській Америці все можливо, все реальне… і ця форма реальності може дати дещо нове всесвітній літературі»,— сміливо заявляв Ґабріель Ґарсія Маркес — колумбійський письменник і публіцист, лауреат Нобе­лівської премії 1982 року, один із найяскравіших представників «магічного реалізму». «Фантастичне й реальне в його книжках пе­ремішані, сплавлені одне з одним. Найневірогідніше <…> відбува­ється у звичайному, тривіальному оточенні.

Вторгнення фантастичного всупереч усім традиціям не супро­воджується барвистими ефектами, а оформляється, як найприродніша річ на світі, що ні в кого не викликає здивування»,— зазначав літературознавець Д. Затонський.

Про видатного колумбійця та його магічні твори ми й вестиме­мо мову на уроці.

Завантажити: Життєвий і творчий шлях відомого колумбійського письменника Ґабріеля Ґарсії Маркеса (11 клас. Зарубіжна література) (Розмір: 19.2 KB, Завантажень: 271)
Back to top button