Конспекти уроків музичного мистецтва 6 класУсі уроки музичного мистецтваФайли

Жанрова палітра музичного мистецтва (6 клас. Музичне мистецтво)

Тема. Жанрова палітра музичного мистецтва.

Мета. Ознайомити з особливостями поняття «жанр музики», класифікацією та розподілом за призначенням, змістом, місцем та умовами виконання, розглянути поняття «жанр музики», «камерно-вокальні жанри», надати знання про первинні та основні жанри вокальної та інструментальної музики, розглянути спорідненість жанрів музики з жанрами літератури та образотворчого мистецтва.

Розвивати вміння учнів уважно слухати музику та висловлювати власні музичні враження від прослуханого твору, розвивати вміння на слух впізнавати жанрові ознаки музичного твору й характерні засоби музичної виразності та розвиток музичного образу.

Виховувати інтерес до слухання класичної музики та виконання дитячих пісень шкільної тематики. Тин уроку: комбінований, урок введення в тему. Обладнання: музичний інструмент, програвач, мультимедійна дошка, ілюстрації до музичного твору та пісні або мультимедійна презентація, портрет композитора Е. Гріга. Основні поняття для засвоєння: «музичний жанр», визначення жанрової палітри музичного мистецтва, класифікація жанрів музичного мистецтва. Твори, що вивчаються на уроці:

  • Е. Ґріг. Концерт для фортепіано з оркестром ля-мінор.
  • «Шкільний корабель» (слова К. Ібряєва, музика Г. Струве).
Завантажити: Жанрова палітра музичного мистецтва (6 клас. Музичне мистецтво) (Розмір: 26.4 KB, Завантажень: 499)
  
Back to top button