Конспекти уроків музичного мистецтва 6 класУсі уроки музичного мистецтваФайли

Жанрова палітра інструментальної музики (6 клас. Музичне мистецтво)

Тема : Жанрова палітра інструментальної музики.

Мета. Ознайомити з особливостями інструментальної музики та характерними ознаками жанрів камерно-інструментальної музики, характерними ознаки жанрів інструментальної музики та їх класифікацією, розглянуги різницю між інструментальними камерними та симфонічними творами.

Розвивати вміння учнів уважно слухати камерно-інструментальну музику та знаходити на слух характерні ознаки жанрів камерно-інструментальної музики, знаходити взаємозв’язок між жанрами та характерними засобами музичної виразності твору, розвивати вміння висловлювати власні музичні враження від прослуханих творів.

Виховувати інтерес до слухання класичної камерно-інструментальної музики та виконання дитячих пісень сучасних українських композиторів.

Тип уроку: комбінований, урок введення в тему.

Обладнання: музичний інструмент, програвач, мультимедійна дошка, ілюстрації до музичного твору та пісні або мультимедійна презентація, портрет композитора Л. ван Бетховена.

Основні поняття для засвоєння: інструментальна та камерно-інструментальна музика, характерні ознаки жанрів інструментальної музики, класифікація інструментальних жанрів музичного мистецтва.

Твори, що вивчаються на уроці:

  • Л. ван Бетховен. П’єса «До Елізи» (у класичному варіанті та сучасній обробці).
  • «Зима» (слова і музика В. Островського).
Завантажити: Жанрова палітра інструментальної музики (6 клас. Музичне мистецтво) (Розмір: 31.8 KB, Завантажень: 267)
Back to top button