ГоловнеПерерва

З’явився єдиний кандидат на посаду Міністра освіті і науки України

Можливо, уже сьогодні, 29 серпня, стане відомо ім’я нового Прем’єр-міністра України та склад усього Кабінету Міністрів, зокрема  Міністра освіти і науки України.

Основним кандидатом на пост глави Міністерства освіти і науки України є новообраний народний депутат від партії Слуга народу Ганна Новосад.

Ганна Новосад працює в міністерстві з 2014 року. З березня по листопад 2014 року обіймала посаду радника міністра, після чого в грудні 2017 року стала гендиректором директорату стратегічного планування та європейської інтеграції МОН.

У позачергових виборах до Верховної Ради Новосад брала участь на 50-му місці списку Слуги народу.
Новосад народилася 28 липня 1990 року. У 2007 році закінчила Український гуманітарний ліцей при КНУ імені Тараса Шевченка. Ступінь бакалавра з політології отримала в 2011 році в Національному університеті Києво-Могилянська академія.

У 2013 році отримала ступінь магістра європейських студій в Університеті Маастрихта(Нідерланди). Є стипендіатом Фонду Відкритого Суспільства.

Протягом 2012−2013 років стажувалася в аналітичних центрах Іспанії і Чехії, учасник українсько-канадської парламентської програми.

Нагадаємо, що Комітет з питань освіти, науки та інновацій очолить Сергій Бабак, якого раніше вважали претендентом на пост Міністра освіти.

Back to top button