Перерва

Стало відомо, хто може очолити Міністерство освіти

Міністерство освіти України може очолити  Сергій Бабак.

Про це розповів, у інтерв’ю LB.ua, голова виборчого штабу партії «Слуга народу» Олександр Корнієнко. Він заявив, що сумнівається у тому, що нинішній керівник МОН Лілія Гриневич втримається на своїй посаді.

Сергій Бабак розробляє законопроекти у сфері освіти і “теоретично” може стати міністром, зазначив Корнієнко.

“Усі необхідні компетенції у нього є, він розуміє цю сферу, займався управлінням в освіті”, – сказав керівник штабу про Бабака.

Але, наголосив Корнієнко, “Слуга народу” має намір продовжити реформи.

“Більшість наших пропозицій щодо загальноосвітньої школи розкривають і вдосконалюють реформу НУШ (Нової української школи)”, – додав керівник штабу партії.

Біографія

Бабак Сергій Віталійович (нар. 31 липня 1978, Київ) — український юрист, економіст і психолог. Доктор технічних наук, кандидат економічних наук, співзасновник Ukrainian Heritage Foundation, куратор освітнього напряму Українського інституту майбутнього.

За період наукової кар’єри опублікував понад 50 наукових робіт, серед них — 7 монографій і 2 підручники. Спеціалізується на питаннях реформи системи освіти, впровадження наукових інновацій та менеджменті вищої освіти.

Доктор технічних наук, автор більше 60 наукових праць з економіки та технічних наук. Має 20 років наукового та викладацького стажу. 5 років був проректором приватного університету, 7 років очолював науковий центр Національної академії наук, був членом Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти. Майстер спорту з автомобільного спорту, Чемпіон України.

Нагадаємо, що у команді Президента України повідомили, на яку зарплату можуть розраховувати вчителі.

Back to top button