ГоловнеПерерва

З нового навчального року 65% шкіл Кіровоградщини навчатимуться очно

З нового навчального року 65% шкіл Кіровоградської області навчатимуться очно. Про це під час наради повідомила директорка департаменту освіти Ельза Лещенко.

За словами Ельзи Лещенко, це попередні дані. Нині відомо про 297 шкіл з 460, які навчатимуться офлайн. За змішаною формою навчальний процес відбуватиметься у 20% шкіл. Дистанційно навчатимуться учні 15% шкіл.

Говорить, у 14 громадах області усі 100% шкіл готові навчатись очно. “У школах продовжується організаціях заходів безпеки. 102 школи оснащені засобами відеоспостереження, у 83 школах встановлені тривожні кнопки та 11 шкіл використовують послуги охоронних служб”.

Голова обласної військової адміністрації Андрій Райкович доручив керівникам шкіл провести екскурсії для батьків, щоб вони на власні очі побачили шкільні укриття.

Нагадаємо:

КМДА: батьки обиратимуть самі будь-яку форму навчання

У Запоріжжі навчання в школах відбуватиметься виключно онлайн

Для Херсонської області навчальний рік має стартувати з 1 жовтня. Про це “Суспільному” розповів голова облради Олександр Самойленко.

Для учнів закладів середньої освіти міста Харкова новий навчальний рік 2022/2023 розпочнеться дистанційно. Про це в ефірі національного телемарафону повідомив Харківський міський голова Ігор Терехов.

Back to top button