ГоловнеОсвіта і право

З 1 січня 2018 року скасовується право на призначення пенсій за вислугу років для працівників освіти

Це було продемонстровано на презентації  пенсійної реформи  на засіданні Уряду 17 травня.

Песія-Шкільне життя

У ході презентації, Глава Уряду відзначив, що запропоновані Урядом зміни – це системна робота, яка змінює механізми, що існували раніше, та закладає нові фінансові й соціальні основи відносин між державою та громадянами. Разом з тим Володимир Гройсман подякував Президенту України Петру Порошенку та екс-прем’єр-міністру Арсенію Яценюку за їх внесок у стабілізацію економічної ситуації в країні, що дозволило сьогодні проводити необхідні реформи.

У ході засідання Уряд схвалив проект запропонованих змін і направив його для подальшого розгляду Національної Ради Реформ. Далі проект закону буде направлено в Парламент для обговорення та ухвалення – як того вимагає План дій Уряду та обов’язки України, закріплені в програмі співпраці з міжнародними партнерами.

Презентація: Урядовий проект змін до законів України щодо підвищення пенсії

  
Теґи

Коментарів: 32

 1. майже рік обговорюють пенсійну реформу ,а освітянські профспілки не зробили ні єдиного кроку для захисту своїх працівників

  1. щоб говорити треба знати,треба цікавитися!

 2. Ви не замислювалися над тим, що пенсія за вислугу років більше потрібна не педагогам, а учням та йхнім батькам? Навіть, коли вчитель утомився за багато років і виснажився, він все рівно спроможний виконати свою основну функцію посади – переступити поріг класу і провести свій урок. Питання: як саме він це зробить? Лише від особистості вчителя, його професіоналізму і стану здоров’я залежить на скільки якісно від зуміє викластися на повну під час навчання. Коли нервова система за багато років вже дає збої, то такая якість як терпіння може дійсно не спрацювувати на всі відсотки, при цьому буде страждати в першу чергу творчий підхід, а це мотивація до навчання в учнів і зацікавленість темою уроку зокрема та навчальним предметом взагалі. Вчитель, якщо відчуває, що до школи вже душа не лежить і він виснажений, то батьки мають радіти і дякувати такому вчителеві за його сміливість вчасно підти з посади і не травмувати їхніх дітей своєю неспроможність дарувати радість шкільного життя, за сміливість не триматися за гроші і не перерости у звичайного заробітчанина. У кожної професії свої ураження. Ніхто не бажає, щоб операцію йому проводив поважного віку хірург з руками, що трясуться. Не треба і вчителя примушувати працювати з такими ж нервами. Повага має бути за віддані роки професії від держави. Повага має бути до вчителя і від учнів. Бо учні деякі можуть бути настільки жорстокими у своіх проявах до вчителя. Вчитель має бути сильним, щоб долати труднощі. Вчитель має бути щасливим, щоб щастя дарувати іншим.

 3. Більшість ратує не за те, щоб всім лишили , а щоб і тим зняли. Жах! А може краще ту верхівку замінити.

 4. Так може “розкидати мозком”, якщо він є, лише дружина військового, котрий все життя “пролежав на посаді” та вирішив покинути дуру, бо задовбала балувана. А пошли її на екстремальну екскурсію в Авдіївку – миттю поміняє думку. Якщо, звичайно, з самого початку не провокаторка чи сєпарка!?…

 5. Ганьба! І куди тільки дивляться профспілки!

 6. Треба відмінити пенсію взагалі. Будемо як в Африці. Може до канібалізму дойдем? Дивлячись на політику держави, це не так уже й нереально! Школи і лікарні закрити всі, а багаті нехай вчаться за кордоном. Бідні хай починають працювати на панщині з 10 років. О, тоді заживем!

 7. Ой, та що ж ви, шановні, Юлія, Анастасія та інші пісню про головне заспівали?! В ваших установах як не на один “фонд” так на інший з батьків деруть і ніхто не має права скаржаться. І ще хватає зухвалості порівнюати себе з силовиками

  1. А чому ви так вчителів ненавидите? Мабуть, коли інші вчилися і цікаво проводили час з учителями, ви курили за школою…

  2. А крейду та журнал учитель купуватиме на своi кошти? А папiр, щоб вам надрукувати характеристику та навчальний план, звiт до мiсцевих органiв …… все це на своi 3200?

  3. Я звісно вибачаюся,а при чому тут якісь “фонди” до вчителя? Він собі в свою кишеню щось вимагає? Я вже тут підрахувала,що мені прийдеться купувати за власні кошти на рік: шість пачок паперу,тричі заправити катриджі (якраз на шість пачок паперу вистачає), ручки,фломастери, кілька листів ватману, підручники (десь 100 грн за підручник),методичну літературу. А викладаю я не один предмет. У мене всі класи підряд з п’ятого по одинадцятий. В якій ще професії робітник вкладає стільки власних коштів?

 8. Я вибачаюсь, Юліє й Анастасіє, але якщо Ваше обурення й непокоєння за власу педагогічну кар’єру, то у кожному коментарі я неозброєним оком бачу ряд помилок від пунктуаціі й синтаксису до неумісних фразеологізмів. Вам не варто перейматись проблемами освітян – вони не Ваші…

  1. Форма звернення “я вибачаюся” є неправильною. Не варто вказувати на якісь примарні синтаксичні та “неумісні” фразеологізми іншим. Гляньте на колоду у своєму оці, пане Олеже.

 9. Дуже дякуємо, і хто на такі копійки робити буде в дитсадках і школах, нищимо освіту і не защо тримаєте педагогів. Куди ми котимося????????????

  1. Реформують. Старих – корумпованих виженуть, а прийдуть молоді, чесні, патріотично налаштовані та заграє система освіти, нарешті, яскравими барвами.

   1. Кого треба реформувати, вчителів у школі? А ви там працювали, щоб таке казати. Заробітня плата мала, а нервів скільки? Школи не фінансуються, а скільки дидактичного і методичного матеріалу треба, щоб на уроці не на пальцях розказувати. А це все коштує зараз великі гроші. Молоді завзяті гроші хочуть заробляти, а цю роботу, по-перше, любити треба.

    1. Ви знаєте, я молодий вчитель, у мене 8 років стажу роботи і я дійсно люблю свою професію, постійно купую за власний кошт методичний матеріал, наочність і не скаржуся, що мені потрібно “гроші заробляти”. В школі багато грошей не заробиш, в першу чергу треба любити свою професію. А стосовно пернсіонерів-вчителів – то є дійсно такі вчителі у яких можна вчитися і вчитися працювати, але є й такі, яким давно пора не працювати в школі. Тому я згодна з реформою. Моя мама також вчителем працювала, але пішла на пенсію за вислугою років і завжди мені каже: ” Що вчитель, як артист, повинен вчасно піти”.

 10. А вчителі , що не люди??????Значить військовослужбовцям все: і пенсія і ви слуга років. …..і не зрозуміло як вони служили. …Чи справді були на службі….Чи на “пташиних правах ” аби диплом був…..Я в шоці! !!!Моєму обуренню немає меж…..
  Мені цікаво як вираховується. …..
  Що, робота вчителя така легка, чим військовослужбовця? ???
  Зараз вже ніхто не хоче іти на роботу вчителем бо маленька заробітна плата (порівняно з цінами ) , а нервів —— вже промовчу! !!!!!

  1. Так, військовослужбовцям все. Щоб ви могла спокійно, не під кулями йти на роботу. Хоча й за меленьку платню.

   1. А те, де ті війскові навчались ви забули? І подумайте над простим запитанням. Чи це вчителі довели країну до війни, щоб ходити на роботу під кулями? І чи це вчителі за 25 років угробили армію і військову техніку, про@бали стратегічне озброєння під “0” і розвалили та пограбували все що тільки можна?..

    1. Угробили все. Щодо військових (не генералів, які довели армію до “0”), то умови роботи там найгірше, особливо під час війни. Спробуйте, тоді не станете сперечатись). А так зрозуміло, що вінуваті “політикани” й ми самі, бо пасивні. Життя – це боротьба!

Back to top button
Close