З 1 січня 2018 року скасовується право на призначення пенсій за вислугу років для працівників освіти

Це було продемонстровано на презентації  пенсійної реформи  на засіданні Уряду 17 травня.

Песія-Шкільне життя

У ході презентації, Глава Уряду відзначив, що запропоновані Урядом зміни – це системна робота, яка змінює механізми, що існували раніше, та закладає нові фінансові й соціальні основи відносин між державою та громадянами. Разом з тим Володимир Гройсман подякував Президенту України Петру Порошенку та екс-прем’єр-міністру Арсенію Яценюку за їх внесок у стабілізацію економічної ситуації в країні, що дозволило сьогодні проводити необхідні реформи.

У ході засідання Уряд схвалив проект запропонованих змін і направив його для подальшого розгляду Національної Ради Реформ. Далі проект закону буде направлено в Парламент для обговорення та ухвалення – як того вимагає План дій Уряду та обов’язки України, закріплені в програмі співпраці з міжнародними партнерами.

Презентація: Урядовий проект змін до законів України щодо підвищення пенсії

14 коментарі

 1. искандер мансуров

  Так може “розкидати мозком”, якщо він є, лише дружина військового, котрий все життя “пролежав на посаді” та вирішив покинути дуру, бо задовбала балувана. А пошли її на екстремальну екскурсію в Авдіївку – миттю поміняє думку. Якщо, звичайно, з самого початку не провокаторка чи сєпарка!?…

 2. Олександр

  Ганьба! І куди тільки дивляться профспілки!

 3. Треба відмінити пенсію взагалі. Будемо як в Африці. Може до канібалізму дойдем? Дивлячись на політику держави, це не так уже й нереально! Школи і лікарні закрити всі, а багаті нехай вчаться за кордоном. Бідні хай починають працювати на панщині з 10 років. О, тоді заживем!

 4. Ой, та що ж ви, шановні, Юлія, Анастасія та інші пісню про головне заспівали?! В ваших установах як не на один “фонд” так на інший з батьків деруть і ніхто не має права скаржаться. І ще хватає зухвалості порівнюати себе з силовиками

  • А чому ви так вчителів ненавидите? Мабуть, коли інші вчилися і цікаво проводили час з учителями, ви курили за школою…

 5. Я вибачаюсь, Юліє й Анастасіє, але якщо Ваше обурення й непокоєння за власу педагогічну кар’єру, то у кожному коментарі я неозброєним оком бачу ряд помилок від пунктуаціі й синтаксису до неумісних фразеологізмів. Вам не варто перейматись проблемами освітян – вони не Ваші…

  • Наталія

   Форма звернення “я вибачаюся” є неправильною. Не варто вказувати на якісь примарні синтаксичні та “неумісні” фразеологізми іншим. Гляньте на колоду у своєму оці, пане Олеже.

 6. Дуже дякуємо, і хто на такі копійки робити буде в дитсадках і школах, нищимо освіту і не защо тримаєте педагогів. Куди ми котимося????????????

  • Реформують. Старих – корумпованих виженуть, а прийдуть молоді, чесні, патріотично налаштовані та заграє система освіти, нарешті, яскравими барвами.

   • Світлана

    Кого треба реформувати, вчителів у школі? А ви там працювали, щоб таке казати. Заробітня плата мала, а нервів скільки? Школи не фінансуються, а скільки дидактичного і методичного матеріалу треба, щоб на уроці не на пальцях розказувати. А це все коштує зараз великі гроші. Молоді завзяті гроші хочуть заробляти, а цю роботу, по-перше, любити треба.

   • заграє… ПОХОРОННЫЙ марш !!!

 7. Анастасія

  А вчителі , що не люди??????Значить військовослужбовцям все: і пенсія і ви слуга років. …..і не зрозуміло як вони служили. …Чи справді були на службі….Чи на “пташиних правах ” аби диплом був…..Я в шоці! !!!Моєму обуренню немає меж…..
  Мені цікаво як вираховується. …..
  Що, робота вчителя така легка, чим військовослужбовця? ???
  Зараз вже ніхто не хоче іти на роботу вчителем бо маленька заробітна плата (порівняно з цінами ) , а нервів —— вже промовчу! !!!!!

  • Юліана

   Так, військовослужбовцям все. Щоб ви могла спокійно, не під кулями йти на роботу. Хоча й за меленьку платню.

   • А те, де ті війскові навчались ви забули? І подумайте над простим запитанням. Чи це вчителі довели країну до війни, щоб ходити на роботу під кулями? І чи це вчителі за 25 років угробили армію і військову техніку, про@бали стратегічне озброєння під “0” і розвалили та пограбували все що тільки можна?..

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*