Головне

Web-додаток повідомить про спроби несанкціонованого доступу до вашого ПК

Корисний інструмент доступний на офіційному сайті.
Корисний інструмент доступний на офіційному сайті .

Mouselock – це корисний web-додаток, за допомогою якого ви зможете захистити свій офісний або домашній комп’ютер від цікавих колег або членів сім’ї. На відміну від різноманітних засобів захисту, доступних в глобальній мережі, пропонований інструмент не виконує блокування системи і не вимагає введення пароля для відновлення перерваного сеансу роботи. Натомість програма уважно стежить за комп’ютером у відсутність власника і своєчасно повідомляє про будь-які спроби несанкціонованого доступу.

Інтерфейс Mouselock виключно простий і зрозумілий. Просто введіть адресу сайту в адресний рядок браузера і скористайтеся існуючим обліковим записом Google Account для авторизації в системі. Вкажіть ім’я користувача та пароль, натисніть на кнопку «Sign in with Google» і дозвольте сайту Mouselock.co відправляти повідомлення на вашу поштову скриньку.

Після виконання цієї нескладної операції ви знову побачите головний екран додатку з лінійкою з десяти цифр (від 1 до 10). Вибрати цифру, яка буде виконувати функцію ключа, переведіть покажчик курсору миші в передбачену область екрану і клацніть кнопкою для активації режиму блокування. З цього моменту ваш комп’ютер буде перебувати під невсипущою захистом.

Якщо у вашу відсутність сторонній користувач зрушить курсор миші з місця, на екран буде виведена вже знайома лінійка цифр, а в правій частині екрана з’явиться анімоване зображення бомби. У порушника буде рівно 5 секунд для введення потрібної цифри. В іншому випадку на вказану адресу електронної пошти надійде повідомлення про розпочатої спробі «нелегального проникнення» в систему з вказівкою точної дати і часу події.

Додаток Mouselock працює у всіх сучасних браузерах. А користувачам браузера Google Chrome належить оцінити цікавий «бонус» у вигляді підтримки підключеною до комп’ютера web-камери. При виявленні спроби несанкціонованого доступу додаток Mouselock спробує відобразити порушника і прикріпить знімок до відправляти повідомлення.

Back to top button